همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تجارت الکترونیک اول | Tejarat Electronic Aval

تاسیس در ۱۳۸۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر 1st.co.com
معرفی شرکت تجارت الکترونیک اول

تجارت الکترونیک اول حس خوب پیشرفت و شکوفا کردن ایده‌ها و خلاقیت‌ها رو برامون داره. رشد فردی در کنار رشد مجموعه، یکی از مهم‌ترین اولویت‌های اینجاست.

معرفی شرکت تجارت الکترونیک اول

هلدینگ تجارت الکترونیک اول در سال 1388، با هدف ارتقاء و کمک به کسب و کارها جهت توسعه از طریق فناوری اطلاعات تاسیس گردید. در حال حاضر این مجموعه با بیش از 100 نفر سرمایه متخصص در بخش‌های گوناگون به فعالیت می‌پردازد که شامل چندین مجموعه موفق و فعال در زمینه تجارت الکترونیک، مشتری مداری و راهکارهای پرداخت آنلاین و بازاریابی و فروش است. این شرکت سعی بر آن دارد تا با بهره گیری از دانش و مهارت افراد متخصص و خلاق، راه موفقیت کسب و کارها را با ارائه جامع ترین راهکارها و محصولات فناوری اطلاعات هموار کند.
زیر مجموعه‌های این شرکت:
●مارکت پلیس تجارت اول
●نرم افزار CRM پیام گستر
●مرکز تماس الوویپ
● سپتا پرداخت

فرهنگ کاری شرکت تجارت الکترونیک اول

ما با هم فقط همکار نیستیم ، مایه خانواده‌ایم از یه جنس، از یه رنگ.... ما باهم زندگی می‌کنیم ، فکر می‌کنیم ، پیشرفت می‌کنیم و با حمایت همدیگر است که پله‌های ترقی رو با سرعت هرچه بیشتر طی می‌کنیم .

فرهنگ کاری شرکت تجارت الکترونیک اول

ما به خوبی درک کرده‌ایم که بزرگترین سرمایه ما، همکاری حرفه‌ای و صمیمانه در یک محیط کاملا پویا و فعال است. اعتقاد ما این است که نیل به اهداف سازمانی و فردی، با ایجاد بستری برای پیشرفت و نوآوری در کنار سایر فعالیت‌های کاری امکان پذیر خواهد بود. بنابراین مجموعه تجارت الکترونیک اول را بر پایه کار تیمی، ایده پردازی، مسئولیت پذیری، نشاط و دوستی بنا نهادیم. ما امیدواریم تا با همکاری با افراد خودانگیخته، حرفه‌ای و با اخلاق، قدرتمندتر از همیشه به سوی اهدافمان پیشروی کنیم. بنابراین اگر به این قابلیت‌ها در وجودتان اطمینان دارید، بدانید که ما با آغوش باز پذیرای شما در محیط تجارت الکترونیک اول خواهیم بود و مایلیم تا با شما از پس چالش‌های پیش رویمان با موفقیت برآییم.

مزایای همکاری با شرکت تجارت الکترونیک اول

ما مجموعه تجارت الکترونیک اول را یک خانواده بزرگ می‌دانیم و در نظر داریم تا با انتقال دانش و یادگیری مستمر برای ارتقا و کسب مهارت تمامی افراد خانواده تلاش کنیم. همچنین ما در تجارت الکترونیک اول برای تمامی همکارانمان فضایی شاد ایجاد می‌کنیم و فعالیت‌های گروهی سرگرم کننده‌ای را ترتیب می‌دهیم. بدین ترتیب هم لذت کنار هم بودن را تجربه و هم خستگی کار را از تن به در می‌کنیم. مسابقه‌های پر هیجان، گردهم آیی‌های سرگرم کننده و بازی‌های مختلف در فضای شرکت یا در فضای باز نمونه‌ای از این فعالیت‌ها هستند. علاوه بر این شرکت تجارت الکترونیک اول همیشه از لحاظ مالی، فکری و اجتماعی تمام شرایط را برای همکاران خود مهیا کرده است، تا بهترین شرایط را برایشان به وجود آورد.

مزایای همکاری با شرکت تجارت الکترونیک اول

ما به خوبی درک کرده‌ایم که بزرگترین سرمایه ما، همکاری حرفه‌ای و صمیمانه در یک محیط کاملا پویا و فعال است.

image/svg+xml