همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

توسعه ابزار بازار سرمایه | TSE TAB

تاسیس در ۱۳۹۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر
معرفی شرکت توسعه ابزار بازار سرمایه

رشد بازار سرمایه و نیاز به ابزارهای نوین، ما را بر آن داشت که با توسعه ابزارهای جدید به تسهیل فرآیند معاملات بازار بپردازیم.

معرفی شرکت توسعه ابزار بازار سرمایه

شرکت توسعه ابزار بازار سرمایه به عنوان یکی از مجموعه‌های جوان و فعال در حوزه فناوری اطلاعات، از سال 1398 اقدام به طراحی و توسعه نرم افزار‌های بازار سرمایه کرده است. این سامانه به‌ منظور آسان‌‌سازی فرآیند معاملات بازار سرمایه، برای ارائه خدمت به کارگزاری‌ها، صندوق‌های سرمایه‌گذاری‌، سبدگردان‌ها و سرمایه‌گذاران تأسیس شده و چندین محصول نوآورانه را به بازار ارائه کرده است.

فرهنگ کاری شرکت توسعه ابزار بازار سرمایه

ما معتقدیم که فضای کاری مناسب، در افزایش انگیزه و بهره‌وری کارکنان مجموعه تاثیر بسزایی دارد.

فرهنگ کاری شرکت توسعه ابزار بازار سرمایه

ما از ابتدا، فعالیت در این مجموعه را بر پایه کار تیمی، ایده پردازی، مسئولیت‌پذیری، نشاط و دوستی بنا کرده‌ایم و معتقدیم نیل به اهداف بزرگ سازمان، بدون همکاری یک تیم با انگیزه و دغدغه‌مند، امکان پذیر نخواهد بود. فرهنگ سازمانی TSE TAB، بر پایه احترام، دوستی، مسئولیت‌پذیری و پیشرفت است. توجه اعضای شرکت به اصول اخلاقی و آداب معاشرت حرفه‌ای، منجر به ایجاد فضایی شایسته‌، برای همکاری در این مجموعه شده است. اگر اولویت‌‌ها و ارزش‌های فردی شما با فرهنگ سازمانی ما همخوانی دارد، مشتاقانه پذیرای شما در این مجموعه هستیم.

مزایای همکاری با شرکت توسعه ابزار بازار سرمایه

بزرگ‌ترین سرمایه مجموعه TSE TAB داشتن یک تیم توانمند، کوشا، صمیمی و در عین حال وظیفه ‌شناس است که در کنار فعالیت حرفه‌ای به رشد و یادگیری یکدیگر کمک می‌کنند. فضای کاری مدرن ما که با اصول Open Office طراحی شده، در کنار تنوع در چیدمان و باز بودن فضا که تاثیری مستقیم در روحیه کارکنان مجموعه دارد، امکان تعامل و ارتباط بهتر میان همکاران را فراهم کرده و پرورش خلاقیت آن‌ها را در پی دارد. همچنین تلاش کرده‌ایم تا تمامی شاخص‌های انگیزشی کوچک و بزرگ و خدمات رفاهی و تفریحی مثل فضای استراحت، اتاق بازی و باشگاه، ساعت کاری منعطف، وعده‌های غذایی (صبحانه و ناهار) را برای همکاران خود فراهم کنیم تا در کنار هم از فعالیت در محیطی پویا و حرفه‌ای لذت ببریم. ما در این محیط جذاب با توجه به تقویم سازمان، مناسبت‌های مخصوص و مهم را در کنار یکدیگر جشن می‌گیریم و نقش خودمان را از مسئولیت‌های اجتماعی در کنار هم ایفا می‌کنیم.

مزایای همکاری با شرکت توسعه ابزار بازار سرمایه

سرعت بالای تحول در زندگی، به طور طبيعي زاينده نیازهای جديد است که نسل جوان با ايده‌‌های نو به حل این نیازها می‌پردازد.

image/svg+xml