همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

توسعه ابزار بازار سرمایه | TSE TAB

تاسیس در ۱۳۹۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر

شرکت توسعه ابزار بازار سرمایه به عنوان یکی از مجموعه‌های جوان و فعال در حوزه فناوری اطلاعات، از سال 1398 اقدام به طراحی و توسعه نرم افزار‌های بازار سرمایه کرده است.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • سید مصطفی نامنی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

    رشد بازار سرمایه و نیاز به ابزارهای نوین، ما را بر آن داشت که با توسعه ابزارهای جدید به تسهیل فرآیند معاملات بازار بپردازیم.از این رو با یک تیم خلاق به تولید چندین محصول نوآورانه پرداختیم تا گامی در راستای ایفای نقش واقعی این بازار در اقتصاد كشور برداریم.

  • حمید عابدی رییس هیئت مدیره

    ما معتقدیم که فضای کاری مناسب، در افزایش انگیزه و بهره‌وری کارکنان مجموعه تاثیر بسزایی دارد. از این رو تلاش کرده‌ایم ضمن همراهی و مرتفع کردن نیازها و دغدغه‎‎‌های اعضای شرکت، فضای کاری مناسبی را ایجاد کنیم که به کمرنگ شدن مرز بین خانه و دفتر کار منجر شود.

  • سید حامد آجودانی نایب رییس هیئت مدیره

    سرعت بالای تحول در زندگی، به طور طبيعي زاينده نیازهای جديد است که نسل جوان با ايده‌‌های نو به حل این نیازها می‌پردازد. ما در این مجموعه با به کارگیری جوانان خلاق، در کنار افراد متخصص به تولید محصولات کارآمد برای مرتفع کردن نیازهای بازار سرمایه می‌پردازیم.

ما از ابتدا، فعالیت در این مجموعه را بر پایه کار تیمی، ایده پردازی، مسئولیت‌پذیری، نشاط و دوستی بنا کرده‌ایم و معتقدیم نیل به اهداف بزرگ سازمان، بدون همکاری یک تیم با انگیزه و دغدغه‌مند، امکان پذیر نخواهد بود.

image/svg+xml