همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

رونیکس | Ronix

تاسیس در ۱۳۸۱ واردات و صادرات ۵۰۱ تا ۱۰۰۰ نفر ronixtools.com/ir/
معرفی شرکت رونیکس

چشم انداز رونیکس، رسیدن به جایگاه یکی از ده برند برتر جهان در زمینه ابزارآلات می باشد، تحقق این امر در سایه‌ی تلاش، همت و دانش سرمایه های انسانی و رعایت فرهنگ سازمانی مبتنی بر احترام و مسئولیت پذیری، امکان پذیر است.

معرفی شرکت رونیکس

شرکت بین المللی تولیدی و بازرگانی رونیکس، ، فعالیت حرفه ای خود در حوزه ابزارالات را از سال 1381 آغاز کرده و هم اکنون بیش از 600 نفر به صورت مستقیم و بیش از 20000 نفر به صورت غیرمستقیم، در واحدهای تامین، ارتباطات و برند، انبار، خدمات پس از فروش، طرح و برنامه، دیجیتال مارکتینگ، زیر ساخت شبکه، منابع انسانی، صادرات، فروش محصولات و قطعات، مالی و حسابداری، و نرم افراز؛ مشغول خدمت‌رسانی به مصرف کنندگان هستند. رونیکس با ارائه ابزارهایی با کیفیت بالا و قیمت گذاری متناسب و خدمات پس از فروش بی مانند، به یکی از مطرح ترین برندهای بازار ایران تبدیل شده است. ما در رونیکس با بهره گیری از به روزترین تکنولوژی های دنیا بیش از 2000 نوع ابزار صنعتی و 24000 نوع قطعه جانبی را با کیفیت و دقت هر چه تمام تر، براساس بالاترین استانداردها تولید کرده و سعی در پوشش دهی نیازهای بازار داخلی و خارجی ابزار داشته ایم. آنچه ما را از دیگر برندها متمایز می کند خدمات پس از فروش گسترده و همراهی پیوسته با مصرف کنندگانمان است. از مهم ترین ارزش های سازمانی رونیکس ارائه کیفیت بالا و پشیبانی خدمات است که با کار تیمی و روحیه بالای همکارانمان سعی درخلق داستان شگفت انگیز رونیکس داشته ایم.

مزایای همکاری با شرکت رونیکس

*بیمه تکمیلی برای همکار و اعضای درجه یک خانواده
*برنامه های آموزشی و توسعه ای
*ارائه وام پرسنلی
*مهیا کردن فضای شاد و پرانرژی با برگزاری مناسبت‌های شخصی و سازمانی

مزایای همکاری با شرکت رونیکس

بزرگترین سرمایه‌ی رونیکس، نیروی انسانی متخصص، خلاق و پویای آن است.

فرهنگ کاری شرکت رونیکس

پیشرفت و موفقیت رونیکس به عنوان یک برند کاملا ایرانی مرهون توجه به نیازهای مشتریان، سرمایه انسانی خلاق و متخصص و بکارگیری فناوری­ های نوین است.

فرهنگ کاری شرکت رونیکس

فرهنگ سازمانی منسجم، وجه مشترک میان شرکت‌های موفق و پیشرو به‌حساب می‌آید. مدیران در سطوح بالای رونیکس نیز همگی درباره اولویت‌های فرهنگی و ارزش‌های سازمانی اتفاق نظر دارند. شفافیت از ارکان مهم فرهنگ سازمانی رونیکس می باشد. در رونیکس سیستم منعطف و شفاف وجود دارد و پرسنل در کنارهم در فضای اداری باز فعالیت می کنند؛ این فضا در راستای تحقق واقعی کار تیمی است. همچنین نیروی انسانی پویا و دانش مدار، مزیت رقابتی سازمان ما محسوب می شوند. ارتقای سطح دانش و آگاهی فردی را از ارکان اصلی فرهنگ ماست. شعار اصلی سازمانی رونیکس مسئولیت و احترام می باشد چون در رونیکس مسئولیت پذیری نسبت به خود، خانواده، جامعه و همکاران وجود دارد.

image/svg+xml