همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

رایان بورس | RayanBourse

تاسیس در ۱۳۹۰ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر rayanbourse.ir

شرکت رایان بورس در سال ۱۳۹۰ توسط سازمان بورس و اوراق بهادار با سرمایه یک میلیارد ریال با هدف ارائه راهکارهای نوین در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات به صورت سهامی خاص تأسیس گردید

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • محمدرضا گندمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

    یکی از بهترین نکات تمرکز بر ایجاد یک فضای کاری پویا و همکارانی با انگیزه است. ما باور داریم که محیط کاری مثبت و دوستانه، علاوه بر ایجاد ارتباطات قوی بین همکاران، به ایجاد ایده‌های نوآورانه و توسعه پروژه‌های استراتژیک کمک می‌کند.

  • محمداسماعیل اسمعیلی مدیر فنی

    شرکت رایان بورس با تمرکز بر ارزش‌های اصلی مانند اخلاق کاری، عملکرد برتر و نوآوری، محیط کاری الهام‌بخش و پویا را برای همکاران فراهم می‌کند. ما به دنبال ایجاد همکاری‌های موثر و توسعه حرفه‌ای هستیم و به ارتقاء و پیشرفت شغلی کارکنان اهمیت می‌دهیم.

  • ساناز شهرکی مدیر منابع انسانی

    مهمترین سرمایه ما در رایان بورس، همکاران شایسته و متخصص هستند. تلاش ما فراهم کردن شرایط متناسب جهت ایجاد محیط کاری با انگیزه بالا می باشد تا همکاران بتوانند به همراه هم در مسیر رشد و پیشرفت، گام بردارند و نتایج ارزشمندی را خلق کنند.

شرکت رایان بورس بر این باور است تا با بهره ­گیری از دانش جهانی و نیروهای متخصص ایرانی، بهترین تکنولوژی‌ها و راهکارهای فنی در حوزه طراحی و مهندسی نرم‌افزارهای تخصصی و سیستم­های اطلاعاتی را در راستای سیاست‌های سازمان بورس و اوراق بهادار ارائه نماید

image/svg+xml