همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

بیمه بازار | Bime Bazar

بیمه‌بازار، سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه‌ است که امکان نرخ‌گیری و خرید این بیمه‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، برای مشتریان فراهم نموده است.

معرفی شرکت بیمه بازار

تاریخچه بیمه‌بازار
بیمه‌بازار، یک روش جدید خرید بیمه است که برای اولین‌بار در ایران در شهریورماه 95 شروع به کار کرد. بیمه‌بازار، سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه‌ است که امکان نرخ‌گیری و خرید این بیمه‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، برای مشتریان فراهم نموده است. خرید بی‌دردسر و آسان بیمه و البته امکان مقایسه شرکت‌های مختلف بیمه، شاید روزی فقط یک ایده بود، اما این ایده با تیم بیمه‌بازار به واقعیت تبدیل شد.
بیمه‌بازار: مقایسه، مشاوره و خرید آنلاین بیمه
بیمه‌بازار اولین مرجع مقایسه و خرید آنلاین بیمه در کشور است. در سایت بیمه‌بازار انواع بیمه نامه ثالث، بدنه، آتش سوزی، زلزله و عمر از تمامی شرکت‌های بیمه که مجوز رسمی از بیمه مرکزی دارند، ارائه می‌شود. بیمه‌بازار در تمامی فرآیند خرید با مشتریان همراه بوده و سعی دارد جایگاه بی‌طرفانه خود را حفظ کند تا مشتریان عزیز بتوانند، بهترین بیمه را انتخاب و خرید کنند.
بیمه‌بازار چه مشکلی را حل می‌کند؟
محیط رقابتی و تبلیغات گسترده‌ای که بین شرکت‌های بیمه وجود دارد، روند انتخاب بیمه را برای مشتریان سخت و وقت‌گیر کرده است. شرکت‌های بیمه از لحاظ توانگری مالی، پرداخت خسارت، قیمت، رضایت مشتری و... با یکدیگر متفاوت‌اند و همین تنوع، خرید را سخت کرده است. یکی از اولویت‌های بیمه‌بازار، ارائه اطلاعات مفید و بی‌طرفانه در مورد تمامی بیمه‌ها و شرکت‌های بیمه و امکان مقایسه شرکت‌های بیمه از هر لحاظ است، تا به مشتریان کمک کند با اطلاعات و با چشمی باز خرید کنند.

یه تیم صمیمی و پرانرژی که برای تسریع و تسهیل خرید انواع بیمه به صورت شبانه‌روزی کار می‌کنند.

فرهنگ کاری بیمه بازار

برای معرفی فرهنگ شرکت از خود بچه ها خواستیم فرهنگ جاری شرکت رو معرفی کنند. جملات زیر توصیف های بیمه بازاری ها از فرهنگ جاری بین خودشان می باشد:
*بچه ها به شدت با هم راحتن، سازمان مسطح و پویاس و جوون. مسئولیت پذیری و محول کردن کارا خیلی خودجوشه.
*روحیه خوب و صمیمی تیمی بین بیمه بازاریا اینقد قویه که هر کسی جدید وارد جمعمون میشه از فرهنگمون تاثیر میگیره.
*یه تیم صمیمی و پرانرژی که برای تسریع و تسهیل خرید انواع بیمه به صورت شبانه روزی کار می کنند. محدوده عملیات آنها کل ایران است!
*بین واحدهای مختلف همکاری زیادی وجود داره همه سازمان رو مثل بچه ای می بینن که داره قد می کشه و بزرگ میشه همکارا هم دیگه رو به اسم کوچک صدا می زنن و از روز اول سعی می کنن با تازه وارد صمیمی بشن.
*یه صمیمیت ملوی خوبی توش هست که جذابش میکنه. اکثرا نسبت به شرکت ارق دارن که اینم جذابه.
*کار رو‌درست و به موقع انجام میدن.
*روحیه بالا و میانگین سنی جوان شرکت که همگی از نخبه های ایران هستن.
*محيط بسيار دوستانه و صميميت بين بچه ها باعث شده كه همه با علاقه و اشتياق كارهارو انجام بدن.
*همکاری متقابل سازمانی و پیگیری همه جانبه و دلسوزانه برای مشتریان

مزایای همکاری با بیمه بازار

کار کردن در بیمه بازار علاوه بر اینکه مزایای معمولی که هر شرکتی باید برای همکارانش فراهم کند، امکانات روانشناختی بسیار گرانقدری اعطا می کند که آن را به یک شرکت ایده آل برای کار کردن مبدل می سازد.
مزایای مالی و رفاهی بیمه بازار شامل موارد زیر می باشد:
حقوق مناسب و بیمه تامین اجتماعی از روز اول
پاداش های دوره ای
برنامه های تفریحی و سرگرمی فردی و گروهی
ساعات کاری انعطاف پذیر
تمرکز محل شرکت در مرکز شهر و دسترسی به ایستگاه های تاکسی و مترو
مزایای روانشناختی بیمه بازار شامل موارد زیر می باشند:
آزادی عمل در انجام دادن کارها که باعث می شود خلاقیت همکارانمان از بین نرود، نیازهای روانشناختی کارکنان مانند نیاز به استقلال عمل و احساس توانایی در آن ها رشد کند، یادگیری را برای همکاران داشته باشد و به صورت موازی شرکت سریعتر و بهتر به اهداف خود برسد.
یادگیری، همفکری، پیشرفت به خاطر بودن در تیمی که همه با هم هر روز در حال رشد و بزرگ شدن هستند.
راحت بودن و امنیت در محیط کار که باعث می شود همکارانمان بتوانند به راحتی برای کارشان تمرکز کنند و از مسائل حاشیه ای به دور باشند.
کار کردن با تیم جون با انگیزه با نشاط که همگی هدف مشترک کاملا مشخصی دارند.

یادگیری، همفکری، پیشرفت به خاطر بودن در تیمی که همه با هم هر روز در حال رشد و بزرگ شدن هستند.

image/svg+xml