همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

رهپویان پردازش گستر صحرا | Rahpooyan Pardazesh Gostar Sahra

تاسیس در ۱۳۷۲ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر www.esahra.ir

در صحرا امكان پياده سازی كلی ايده جديد هست، خلاقيت اينجا انتها نداره و كار كردن در فضای دوستانه‌اش باعث ميشه حس روزمرگی نكنی!

معرفی شرکت رهپویان پردازش گستر صحرا

بازار سرمایه ایران مولد تولید و توسعه اقتصادی کشور است. رشد و توسعه بازارهای مالی، گستره اطلاعاتی و سرعت در تصمیم سازی باعث پیچیدگی بازار سرمایه شده است. هدف شرکت صحرا ارائه راهکارهایی جهت ساده‌سازی و در دسترس بودن بازار سرمایه برای همه افراد جامعه است. شرکت صحرا با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه راهکارهای جامع فناوری اطلاعات، یکی از معتبرترین شرکت های فعال در بازار سرمایه ایران است. شرکت صحرا با تیمی جوان،چابک و متعهد، حفظ و ارتقای کیفیت خدمات را مسئولیت مشترک کلیه همکاران خود می داند. از محصولات این شرکت OMS بورس اوراق بهادار تهران، OMS بورس کالا ایران، iBshop، بک آفیس صندوق و محصولات جانبی دیگر در بازار سرمایه و امور مالی است. شرکت صحرا با شعار هوشمندی ادامه دارد و تیم جوان خود در تلاش است با یک روند رو به رشد و پایدار مرجعی حرفه ای در تولید ابزارهای معاملاتی باشد.

صحرا جایی است که در آن احساس خستگی نمی‌کنم. اینجا با همکاران جوان و پرانرژی‌ای هر روز کار می‌کنم که فرصت پیشرفت در آن بسیار است.

فرهنگ کاری شرکت رهپویان پردازش گستر صحرا

شرکت صحرا از افراد جوانی که در تخصص خود بهترین هستند تشکیل شده است. فضای سازمان صمیمی و بسیار دوستانه است. تیم جوان صحرا با دانستن اینکه سازمان با تمام توان خود پشت آنان ایستاده و به فکر رشد، خوشحالی و سلامت آنان است، با تمام توان برای اهداف مشترکشان تلاش می‌کنند. ماموریت تیم ارزش نهادن به مشتریان از راه ارائه سرویس‌های توانمند و به روز و پشتیبانی بی‌نقص و توجه ویژه به تحقیق و توسعه در حوزه بازار سرمایه است. شرکت صحرا احترام، کار تیمی، انگیزه، رشد و مسئولیت‌های اجتماعی را در اولویت ارزش‌های خود قرار می‌دهد. فضای کاری تیم open office است. فضای کاری ساختاری زیبا و بزرگ دارد که تمام افراد امکانات مختلف برقراری ارتباط با یکدیگر را از طریق تلفن، سیستم‌های ارتباطی درون سازمانی و جلسه‌های کوچک حضوری دارند. در تمام قسمت‌های شرکت امکانات مختلفی مانند مبل‌های راحتی، کافه تریا، اتاق فکرو اتاق‌های جلسات مختلف برای استراحت، جلسه‌، صرف قهوه،صبحانه و نهار وجود دارد تا تیم صحرا برای نشان دادن بهترین عملکرد خود در استفاده از فضا آزادی عمل کامل داشته باشند. ارزش‌ها، فرهنگ کاری، فرایندها و روابط کاری در صحرا به شکلی تنظیم شده است که در ملاقات با هرکدام از اعضای تیم شما می‌توانید مطمئن باشید که این فرد در زمینه کاری خود بهترین تخصص را دارد، انگیزه زیاد و برنامه‌های مطمئنی برای رشد خود دارد، همزمان که اختیارات کافی را در کارش حس می‌کند؛ بهترین عملکرد را از خود نشان می‌دهد، خوشحال است و به تیم خود افتخار می‌کند.

مزایای همکاری با شرکت رهپویان پردازش گستر صحرا

پیوستن به خانواده صحرا دارای مزایای کاری و شخصی زیادی است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:
• دانش‌بنیان هستیم؛ در نتیجه طبق ضوابط بنیاد ملی نخبگان ازفرایند سربازی همکارانمان حمایت می‌کنیم.
• پرداخت کارانه‌ و بن‌های پر تکرار کمک می‌کند تیم صحرا دغدغه مسائل مالی را نداشته باشند.
• مثل یه خانواده‌ هستیم و صمیمت و ارتباط کامل با تک‌تک اعضای این خانواده داریم. برای راحتی کدهای پوششی سخت‌گیرانه نداریم.
• فضای زیبای دفتر شرکت و تجهیزات استاندارد کاری برای سلامت فیزیکی و روحی همکاران صحرا فراهم شده است.
• رشد و یادگیری فردی و تیمی برای ما خیلی اهمیت دارد. پس هر پیشنهادی در این زمینه حمایت می‌شود و برنامه‌های رشد مشخصی برای همه پرسنل وجود دارد.
• تیم‌های مختلف با آخرین تکنولوژی‌های روز کار می‌کنند تا هیچوقت، کار در صحرا برای هیچکس خسته کننده نشود.
•نتیجه گرا هستیم و به نتیجه رسیدن یک کار برای ما با اهمیت است.
• به دلیل پیچیده بودن صنعت و کسب‌ و کار صحرا، با صورت مسئله‌ها و چالش‌های ویژه‌ای مواجه می‌شویم که سهم عمده‌ای از رشد ما را ضمانت می‌کند.

در صحرا فضای آرومی وجود داره که می‌شه برای ارتقاء دانش فنی تمرکز خوبی داشت.

image/svg+xml