همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تجارت همراه روناش | Ronash

تاسیس در ۱۳۹۴ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر ronash.co

اعضای این خانواده در اوج توانایی حرفه ای، تواضع در رفتارشون موج می‌زنه و زندگی همدلانه‌ واقعی در این‌جا جریان داره.

معرفی شرکت روناش

روناش مجموعه‌ای از خدمات برای سایت‌های فروشگاهی [عمدتا خارجی] است تا فروشگاه‌داران بتوانند بدون دانش فنی، از امکانات فروش بیشتری بهره‌مند شوند. در کنار این خدمات به فروشگاه‌داران، روناش داده‌های سایت‌های فروشگاهی را هم ایندکس می‌کند و با کمک هوش مصنوعی و یادگیری ماشین جزئیاتی در مورد کالاهای هر فروشگاه و روندهای ماهانه و فصلی منتشر می‌کند. تیم روناش تابه‌حال چند ایده‌ی استارتاپی را آزموده و برخی از ایده‌ها موفق بوده‌اند. یکی از این ایده‌های موفق، محصول پوشه بود که شناخته‌شده‌ترین محصول روناش است. پوشه سال ۹۴ راه اندازی شد و تا به حال توانسته است به بیش از صد هزار اپلیکیشن اندرویدی و وب‌سایت ایرانی زیرساخت ارسال پوش‌نوتیفیکیشن را ارائه کند و در حال حاضر به شرکت دیگری واگذار شده است. تاکنون سایت‌های فروشگاهی متعددی از خدمات جدید روناش استفاده کرده‌اند و این تعدد پس از تلاش‌های مداوم و استمرار تیمی همدل به دست آمده است. تیم روناش امروز برای ما مهم‌تر از خدماتِ به‌روزی که ارائه می‌کنیم، هستند. این تیم حالا که به خانواده‌ای حدودا بیست و چند نفره تبدیل شده، در ابتدا از یک جمع کوچک ۵ نفره در سال ۱۳۹۴ کار خود را شروع کردند.

استخراج دانش از دل داده‌ها با روش‌های یادگیری ماشین، چالش‌های تئوری و عملی زیادی داره. ما برای اونایی که دوست دارن تو فضای تحلیل داده کار کنن داده‌های زیادی داریم.

فرهنگ کاری شرکت روناش

باهم صمیمی هستیم، به هم کمک می‌کنیم و سعی می‌کنیم حالمان در زندگی شخصی و کاری خوب باشد. معتقدیم بهترین نتیجه زمانی به دست می‌آید که همه از محیط و کاری که انجام می‌دهیم خوشحال باشیم؛ در همین راستا در دوران کرونا سلامتی بچه‌ها را اولویت قرار دادیم و دورکار شدیم. سعی می‌کنیم در ارتباط روزمره و کاری‌مان شفاف باشیم، درمورد بهتر شدن کار همدیگر پیشنهاد می‌دهیم و قبلا از نزدیک و حالا بیشتر مجازی دورهم جمع می‌شویم و تجربیات‌مان را به اشتراک می‌گذاریم. یاد می‌گیریم، خودمان را به‌روز نگه می‌داریم و برای رسیدن به هدف‌های شخصی و جمعی‌مان دست از تلاش نمی‌کشیم. سعی‌مان بر این است که هر کاری را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم و بهترین نتیجه را به دست آوریم. به طور مستمر نتیجه‌ی کارها را ارزیابی می‌کنیم، به هم بازخورد می‌دهیم و به‌روز می‌کنیم.

مزایای همکاری با شرکت روناش

یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های هر کدام از ما در روناش یادگیری و رشد یا همان توسعه‌ی فردی است و این رشد هم شامل مهارت‌های تخصصی ما می‌شود و هم شامل مهارت‌های نرم و مرتبط با فرهنگ ما.
تسهیلاتی هم برای این امر فراهم کرده‌ایم که شامل این موارد می‌شوند:
دورکاری و امکان همکاری از هر شهری در ایران
امکان یادگیری درزمینه‌های تخصصی از به‌‌روزترین منابع آنلاین
پرداخت هزینه ثبت‌نام دوره‌های آموزشی تخصصی
استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز برای تعاملات درون‌تیمی و سازمانی در دوران دورکاری
تامین نیازهایی مثل کامپیوتر، صندلی و ... برای راحتی کار در خانه

دوستی‌ها و تعاملات موثر‌ در عین تفاوت‌ها و تنوع فرهنگی‌، ارزشمندترین چیزیه که هر فرد می‌تونه در محیط کارش داشته باشه.

image/svg+xml