همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

پینورست | Pinorest

تاسیس در ۱۳۹۳ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر pinorest.com
معرفی شرکت پینورست

معتقدیم همیشه باید در حال آزمایش روش‌های جدید بود، برای همین آدم‌های خلاق رو استخدام می‌کنیم. حتی اگر در لحظه موقعیت شغلی‌ای براشون در صنعت وجود نداشته باشه براشون از صفر یه موقعیت شغلی تعریف می‌کنیم!

معرفی شرکت پینورست

ما توی پینورست همه‌ی مشکل‌های اجاره‌ کوتاه مدت اقامتگاه‌ها رو بررسی کردیم و با ایده‌هایی که داشتیم مطمئن شدیم که می‌تونیم «تفاوت» ایجاد کنیم. به نظر ما آدم‌های اهل سفر دل‌شون نمی‌خواد همه‌ش توی یه سری خونه‌ی یکسان اقامت کنن. پس «پینورست» راه حل ما شد. پینورست یک پلتفرمه و کار ما وصل کردن جامعه میزبان‌ها به جامعه مهمان‌هاست.

فرهنگ کاری شرکت پینورست

ما نتیجه‌محوریم؛ یعنی دوست نداریم سخت کار کنیم، دوست داریم بازده بالایی داشته باشیم و این رو با روتین کارمندی اشتباه نمی‌گیریم. برای همین تفریح و استراحت هم برامون خیلی مهمه.

فرهنگ کاری شرکت پینورست

خیلی خلاصه بخوایم بگیم چند تا مورد عصاره فرهنگ کاری ما هستند، «مدیریت مسطح»، «عملکرد چابک و بین‌تیمی»، «روابط قوی درون سازمانی» و «روحیه و فضای یادگیری». پس محیط کاری پینورست خیلی صمیمی هست و هیچ دغدغه‌ای برای ارتباط بین سطوح مختلف کاری وجود ندارد، ما توی پینورست خروجی کار رو کنار مسئولیت‌پذیری و میزان یادگیری و خلاقیت و تعهد به کار گروهی، می‌سنجیم و چندان به اجرای خشک و روتین برنامه‌ها معتقد نیستیم.

مزایای همکاری با شرکت پینورست

پینورستی‌ها از بیمه‌ تامین اجتماعی برخوردار هستند و بر اساس عملکرد پاداش دریافت می‌کنند، در پینورست بیش از هرچیزی به شرایط روحی و سلامتی جسمی کارکنان اهمیت داده می‌شود و ساعات کاری بر طبق شرایط کاری و زندگی همکاران منعطف هست، اینجا برای توسعه‌ فردی همکاران ارزش زیادی قائل هستیم و به صورت مستمر آموزش درون سازمانی در چارچوب کاری قرار گرفته می‌شود. مفتخریم که همیشه همکارانمون رو از بین با استعدادترین افراد انتخاب ‌کنیم، ما معتقدیم که در استخدام نباید همیشه خودمون را به یه تیپ شخصیتی و چارچوب کاری خاص محدود کنیم و به همین خاطر همیشه پینورست رو متنوع نگه می‌داریم. ما همیشه تلاش می‌کنیم تا پذیرای افرادی با سوابق مختلف و نگرش‌های گوناگون باشیم تا بتونیم همچنان قدرتمند بمونیم.

مزایای همکاری با شرکت پینورست

برامون فرهنگ کاری همونقدر مهمه که حقوق و مزایا و چیزهای از این دست، برای همین روش سرمایه گذاری می‌کنیم.

image/svg+xml