همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

پیام افزار پیک آسا | Payam Afzar Peykasa

معرفی پیام افزار پیک آسا

گروه توسعه و ساخت نرم‌افزارهای مخابراتی پیک آسا در زمستان سال ۱۳۷۹ و در پي مطرح شدن ايده‌ی ساخت يک مرکز سوييچ پیام کوتاه (sms center) در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتي شريف شکل گرفت. اين پروژه در حالی شروع به فعالیت نمود که تقريباً هيچ تجربه عملی در زمينه مرکز سوئیچ sms در کشور وجود نداشت و تنها ایده‌هایی براي راه‌اندازي اين سرويس در شبکه مخابراتي کشور مطرح شده بود و در همین راستا مناقصه خرید تجهیزات پیام کوتاه برای یک میلیون مشترک توسط شرکت ارتباطات سیار در حال برگزاری بود. پس از آن در سال ۱۳۸۴ این گروه پژوهشی تبدیل به شرکت پیام افزار پیک آسا گردیده و طی مدت زمان حیات خود محصولات متعددی را در حوزه messaging طراحی و تولید نمود و در سایت‌های مخابراتی اپراتورهای موبایل (مانند همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا) و نیز شرکت‌های مخابرات استانی و در کنار آنها سایر سازمان‌ها و نهادهای کشور، نصب و راه‌اندازی گردید و در حال حاضر به مشترکین این شبکه‌ها ارائه سرویس می‌نماید. هم اکنون شرکت پیک‌آسا با استفاده از توان تخصصی حدود ۱۲۰ نفر از کارشناسان و متخصصان فعال در زمینه نرم‌افزار و مخابرات، به عنوان تنها تولیدکننده تخصصی ایرانی در زمینه تولید محصولات مختلف مرتبط با سیستم‌های پیام به فعالیت‌های صنعتی/پژوهشی خود ادامه می‌دهد.

معرفی پیام افزار پیک آسا

پیک آسا همواره اهمیت زیادی برای ایجاد یک فرهنگ سازمانی قوی و غنی قائل بوده است.

فرهنگ کاری پیام افزار پیک آسا

تسهیلات رفاهی شرکت شامل بیمه، کمک هزینه‌ ورزشی، چک‌آپ سالیانه، برنامه‌های تفریحی و ... می‌باشد.

فرهنگ کاری پیام افزار پیک آسا

پیک آسا همواره اهمیت زیادی برای ایجاد یک فرهنگ سازمانی قوی و غنی قائل بوده است. دستاورد سال‌ها مراقبت از فرهنگ سازمانی و تلاش برای رشد و بلوغ آن منجر به ایجاد فرهنگی شده است که جزو افتخارات و نقاط قوت پیک آسا محسوب می‌شود و عامل بسیاری از موفقیت‌های به دست آمده است. فرهنگ پیک آسا بر پایه تعدادی اصل و ستون بنا شده است: • تفکر بر مبنای تئوری انتخاب • اعتماد، زیر ساخت فرهنگ پیک آسا • مشارکت و تکیه بر خرد جمعی • بهبود مستمر • اخلاق حرفه‌ای زیر ساخت تعاملات انسانی • کار تیمی • بهره‌وری و عملکرد • شایسته سالاری • ارائه بازخورد • تفریح و سلامتی این ارزش‌ها در کلیه تصمیمات خرد و کلان شرکت در الویت بوده و هیچ گاه نادیده گرفته نمی شوند.

مزایای همکاری با پیام افزار پیک آسا

دستاورد سال‌ها مراقبت از فرهنگ سازمانی و تلاش برای رشد و بلوغ آن منجر به ایجاد فرهنگی شده است که جزو افتخارات و نقاط قوت پیک آسا محسوب می‌شود.

مزایای همکاری با پیام افزار پیک آسا

کلیه پرسنل شرکت اعم از قرارداد دائمی و قرارداد آزمایشی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند. کلیه پرسنل دارای قرارداد دائمی می‌توانند از یارانه بیمه تکمیلی و بیمه عمر استفاده نمایند. کلیه پرسنل دارای قرارداد دائمی می‌توانند از یارانه بیمه عمر استفاده نمایند. تسهیلات رفاهی شرکت شامل بیمه، کمک هزینه‌ ورزشی، چک‌آپ سالیانه، برنامه‌های تفریحی و ... می‌باشد که در مستند آیین‌نامه تسهیلات رفاهی شرکت به صورت جامع به آن پرداخته شده است. روزهای کاری شرکت پیک آسا از شنبه تا چهار‌شنبه می‌باشد.

image/svg+xml