همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

پتیاک | Petiak

تاسیس در ۱۳۸۵ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر www.petiak.com
معرفی شرکت پتیاک

با توجه به رویکرد صادقانه شرکت با مشتریان وشفافیت درفعالیت، پرسنل با مشتریان ومدیران بر اساس صداقت به فعالیت می پردازند.

معرفی شرکت پتیاک

شرکت پتیاک سیستم با استفاده از دو دهه تجربه متخصصین خدمات فن آوری اطلاعات در سال 1385 و با هدف ایجاد سرویسهای ارزش افزوده اینترنتی تاسیس گردیده است. این شرکت با توجه به محدودیتهای موجود در راه توسعه دسترسی آسان و عادلانه به سرویس اینترنت از ابتدای سال 1388 آغاز به ارائه سرویس اینترنت پرسرعت نمود که با توجه به سیاستهای شفاف و صادقانه، و با محوریت مشتری این نوع سرویسها به سرعت گسترش یافته و نقاط بسیاری را تحت پوشش قرار داد.
خدمات قابل ارائه شرکت پتیاک
اینترنت اشتراکی خانگی - اینترنت اختصاصی سازمانی - تلفن ثابت خانگی و سازمانی - Cloud

فرهنگ کاری شرکت پتیاک

پتیاک برای من محیطی پویا، خلاق و درعین حال جذاب است ، در این خانواده راحت میشه یاد گرفت و رشد و پیشرفت داشت.

فرهنگ کاری شرکت پتیاک

هدف مشترک فردی و سازمانی ما در پتیاک سیستم مشتری مداری ، تلاش جهت پاسخگویی به نیازها ، انتظارات مشتریان و پیشرفت مداوم است و تضمین تحقق اهداف کلان می باشد . مهمترین عاملی که در پتیاک سیستم بیش از بقیه موارد توجه شما را به خود جلب می کند محیط صمیمانه ، نظم و قانون مداری است . ما به این نکته واقفیم که رضایت شغلی کارکنان عامل مؤثر در پیشرفت و بهبود عملکرد سازمان هاست . و تلاش می کنیم با رضایت شغلی پرسنل خود، نیازها و انتظارات مشتریان خود را برآورده نماییم و با همکاری پرسنل بتوانیم به اهداف والای شرکت دست یابیم .

مزایای همکاری با شرکت پتیاک

اعتقاد مدیران در شرکت پتیاک بر این می باشد که برای رسیدن به اهداف کلان ، پرسنل نقش بسزایی دارند و با توجه به این دیدگاه در این شرکت مزایای مختلفی برای همکاران فراهم شده است از جمله : سیستم پرداخت حقوق کارکنان بصورت منظم و ماهانه انجام می گیرد ، بیمه تامین اجتماعی از روز اول برای پرسنل لحاظ می گردد و پرسنل می توانند از بیمه تکمیلی درمان استفاده نمایند ، پرداخت پورسانت و پاداش بهره وری ، برنامه تولد پرسنل ، ویژه برنامه تاسیس شرکت ، دورهمی گروهی خارج از شرکت ، دیگر مزایای کار در پتیاک می باشد. ما از لحظه لحظه کارکردن در پتیاک لذت می بریم و خوشحال می شویم شما را در خانواده پتیاک ببینیم.

مزایای همکاری با شرکت پتیاک

پتیاک سیستم محیطی صمیمانه که برپایه نظم و قانون مداری بنا شده است.

image/svg+xml