همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

پلازیو | Pelazio

تاسیس در ۱۳۹۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر Pelazio.com

در محیطی پویا، دوستانه و مدرن که مطابق با استانداردهای روز دنیا حرکت می کند، در حال ساخت برندی بزرگ در صنعت تجارت الکترونیک هستیم. در این خانواده، هر روز، برای آموزش، پیشرفت و موفقیت تک تک اعضا تلاش می‌نماییم تا در کنار یکدیگر به موفقیت دست یابیم.

معرفی شرکت پلازیو

تجارت الکترونیک پویان صدرا به عنوان یکی از اعضای جوان خانواده‌ی هلدینگ میثاق صدرا است. از جمله فعالیت‌های این هلدینگ می‌توان به سوابق درخشان با تکیه بر نیروهای فعال، ‌باانگیزه و پر شور خود در زمینه‌های سرویس بازرگانی و حمل و نقل بین المللی، توسعه نرم افزار و ارزهای دیجیتال و ... اشاره نمود. یکی از اهداف جدید هلدینگ میثاق صدرا ایجاد تحول در حوزه‌ی تجارت الکترونیک در کشور و منطقه می‌باشد که با استفاده از بازوی فعال خود در این زمینه یعنی شرکت پویان صدرا برای نیل به اهداف این مهم گام برمی‌دارد. پلازیو نخستین محصول شرکت تجارت الکترونیک پویان صدرا، یک پلتفرم اینترنتی در زمینه خرید و فروش کالاهای متنوع و متفاوت است. ما قصد داریم تا با ارائه خدمات منحصر به فرد در ایران و کشورهای منا (خاورمیانه و شمال آفریقا)، تجربه شیرینی را برای مشتریان و فروشندگان رقم بزنیم. هدف اصلی ما تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم ایران با بهترین قیمت موجود در بازار است تا رفاه بیشتری را برای شهروندان سرزمین‌مان فراهم کنیم. فروشندگان داخلی از جمله: تولیدکنندگان بزرگ تا کسب و کارهای خانگی، می‌توانند با عضویت در پلازیو کالاهای خود را در تمام نقاط ایران به فروش برسانند. همچنین این فرصت را دارند تا در سطح جهانی به مشتریان بیشتری دست پیدا کنند و درآمد ارزی داشته باشند.

پلازیو خانواده‌ای جوان و پر انرژیه که با همه توان برای خلق تمایز تلاش می‌کنه.

فرهنگ کاری شرکت پلازیو

فرهنگ کاری پلازیو از خلق ارزشِ مستمر برای تمامی ذینفعان خود در میدان عمل پشتیبانی می کند. پلازیو به عنوان یک بستر رشد با ارایه فرصت های ناب و خلاقانه به همه افراد مستعد و علاقه مند به رشد و توسعه فردی، چشم‌انداز مشترکی بر اساس احترام، اعتماد و حفظ کرامت انسانی با رویکرد ایجاد گفتمان مشترک بین مدیران و کارمندان شکل داده است. این رویکرد با بهره گیری از رهیافت های تحلیل رفتار متقابل، امکان افزایش بهره وری و توسعه ظرفیت عملیاتی را در سه سطح فرد، تیم های کاری و شرکت محقق می‌سازد.
حضور در پلازیو فرصتی برای همکاری با یک تیم جوان و پویا است که عمیقاً به ویژگی های زیر پایبند هستیم:
1. برای انجام کار با معنا و ایجاد تغییر تلاش می‌کنیم نه لزوماً کسب درآمد.
2. از به اشتراک گذاری ایده‌هایمان با یکدیگر لذت می‌بریم. این موضوع بستری ایده آلی را برای همکاری تیمی فراهم می‌سازد.
3. ماهیت فعالیت پلازیو حضور فعال در محیط فراملی و منطقه ای است. در چنین محیطی فرصت های رشد و کسب تجربه بین المللی برای افراد علاقه‌مند به رشد و توسعه فراهم است.
4. به دنبال یادگیری‌ مستمر هستیم و معتقدیم اراده ی یادگیری از درون و نوع نگاه افراد به رشد و توسعه آغاز می‌شود.
5. رهبران پلازیو همگی جوان هستند و به درک متقابل، گفتگو و تعامل در بستر احترام به تفاوت ها قائل هستند.

مزایای همکاری با شرکت پلازیو

ما در پلازیو نگرش را استخدام می کنیم و باور داریم افرادی با نگرش مثبت، ضمن افزایش هم افزایی در سطح تیم، باعث بروز فرصت های رشد و یادگیری در سطح فرد، تیم و شرکت خواهند شد. در این مسیر پنج ویژگی بارز مدنظر است:
1. پرشور و علاقه مند به رشد ویادگیری فردی
2.جاه طلب و بلندپرواز
3.خودانگیخته و پیشرو
4.پذیرش و احترام نسبت به تفاوت‌های رفتاری، شخصیتی و فردی
5.تلاش درجهت توسعه چشم انداز مشترک (رویکرد برنده-برنده)
همچنین سعی کرده ایم در جهت بهبود و ارتقای شرایط کار، موارد زیر را برای خانواده خود در پلازیو در نظر بگیریم:
1. ساعات کاری منعطف و شناور
2.برگزاری دورهمی‌های ماهیانه و گفت و گو در محیطی دوستانه حول محور مشترکات، برگزاری تولدها، معرفی همکاران جدید، بازی‌های تیمی و....
3. بیمه تکمیلی درمان
4. پاداش های مبتنی بر عملکرد
5. پرداخت کمک هزینه ایاب و ذهاب و غذا
6. جلسات کوچینگ فردی

در پلازیو رویاهامونو مینویسیم و برای رسیدن بهش از همکاری، اشتراک‌گذاری دانش، تجربه، یادگیری و هر روش بهره ور و بهینه‌ای استفاده می‌کنیم. فضا برای یادگیری آماده‌ست اگه تو هم آماده باشی.

image/svg+xml