همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

دانش بنیان مهندسی ارتباطی پیام پرداز | Payam Pardaz

شرکت مهندسـی ارتباطی پیام‌ پرداز حائز رتبه یک شواری عالی انفورماتیک در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات، در سال ۱۳۷۵ بعنوان یکی از شرکت های پیشرو و با هدف ارائه خدمات تخصصـی در زمینه امنیت اطلاعات و ارتباطات ماموریت خود را آغاز کرده است

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • سید وحید نحوی مدیرعامل

    در پیام‌پرداز، جمعی از بهترین متخصصین نرم‌افزار و امنیت کشور گرد هم آمده‌اند تا محصولاتی با فناوری‌های روز دنیا تولید کنند. در اینجا، در فضایی دوستانه و صمیمی، هر روز با چالش‌های فنی جدیدی مواجهید که برای حل آنها نیاز به نوآوری و رشد دانش خود دارید.

  • مهدی فولادگر مدیر نوآوری

    دورنمای جذاب و امیدبخش پیام‌پرداز برای نقش آفرینی وسیع‌تر در فضای فناوری اطلاعات (IT) به من برای تلاش بیشتر و رویارویی با چالش‌ها در این مسیر انرژی می‌دهد و امیدوارم با حضور استارتاپ‌های پر تلاش این دورنما به زودی تحقق پیدا کند.

  • مهدی خدابنده مدیر بازاریابی

    کار کردن در شرکت پیام پرداز باعث شد یاد بگیرم اگر با دانش و پشتکار با چالش های جدید روبرو شوم نتیجه آن حتما برای رشد شخصی خودم خیلی بزرگتر و مفیدتر خواهد بود.این روحیه پرتلاش و یادگیری در رویارویی با چالش های جدید و پیچیده، به یک ماجراجویی جذاب تبدیل شود.

مجموعه پیام پرداز بر حسب فعالیت در صنعت پرچالش و نوآورانه فناوری اطلاعات، خود را ملزم میداند که برای اعضاء، محیطی پویا و منعطف جهت شکوفایی استعدادها فراهم کند

image/svg+xml