همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

پارس پک | ParsPack

تاسیس در ۱۳۸۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر parspack.com
معرفی شرکت پارس پک

در پارس پک هدف ما بهره برداری از دانش بومی و ایجاد محصولات ارزشمند با کیفیت بین المللی است. به همین دلیل ما همواره میکوشیم استعدادیابی کرده و با ایجاد فرصتی های مناسب در شکوفایی پرسنل و رشد فناوری بومی سهیم باشیم.

معرفی شرکت پارس پک

پارس پک به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران، از سال 88 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است.

مفتخریم که با تکیه بر دانش مهندسان خلاق، جوان و با انگیزه و بومی سازی تکنولوژی، در سال 94 به عنوان شرکت دانش بنیان شناخته شده و همواره کوشیده ایم که بهترین خود باشیم.

فرهنگ کاری شرکت پارس پک

پارس پک برای من یک هویت و یک اعتقاده. حضور در پارس پک این فرصت را فراهم کرد تا بدانم شخصیت یک سازمان را تک تک اعضای آن شکل می دهند. ما به سهم خود می کوشیم که بهترینِ خود و بهترین در حوزه کاری در بازار رقبا باشیم، این نگرش، تجلی کاملِ گار گروهی ست.

فرهنگ کاری شرکت پارس پک

پروردگار را به واسطه فرصتی که برای ظهور توانایی ها به ما ارزانی داشته، سپاس می گوییم و همواره قدردان تلاش های یکدیگر هستیم.ما خود را شریک کسب و کار کاربران می دانیم، با دقت به جزئیات و تلاش مستمر همواره در کنار کاربران بوده و بهترین راهنما برای حل مشکلات آنها خواهیم بود.صادقانه میکوشیم تا خیرخواه و همراه کاربران باشیم و خدماتی را ارائه نمائیم که برای آنها سودمند باشد،نه آنچه که تنها نظرشان را جلب نماید.

تامین منافع طرفین را در هر جایگاهی بر خود وظیفه می دانیم.روش اجرای هر کار را قبل، به هنگام و پس از اتمام آن، بارها مرور می کنیم تا به یاری و همفکری یکدیگر شاهد بهبود مستمر امور باشیم.

مزایای همکاری با شرکت پارس پک

ما با تکیه بر روحیه کارآفرینی در تلاش هستیم فرصت رشد و شکوفایی اندیشه ها و خلاقیت را برای جوانان توانمند و لایق ایرانی فراهم آوریم. چنانچه صاحب فکر و اندیشه ای نو هستید و میخواهید کاری بزرگ انجام دهید، حضور در تیم پارس پک می تواند انتخابی هوشمندانه و ایده آل باشد. ما همواره میکوشیم هر حرکتی را با صرف حداقل منابع طبیعی و معنوی؛ حداکثر دقت، ذوق، انگیزه و توان؛ با رعایت زمان متناسب صورت دهیم.ما قدردان تلاش تک تک اعضای گروه بوده و می دانیم چگونه بر پایه تقویت توانایی های اعضا و با همدلی، در کنار هم رشد کرده و ضعف های یکدیگر را پوشش دهیم.

- محیطی آرام و کاملا دوستانه
- حقوق مناسب
- بیمه تکمیلی

مزایای همکاری با شرکت پارس پک

محیط پارس پک همیشه شرایط رو برای پیشرفت فراهم میکنه. در پارس پک ما به دنبال جدیدترین ها هستیم و تمام تلاشمان بر این هست که در لبه تکنولوژی حرکت کنیم.

image/svg+xml