همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ارکید فارمد | Orchid Pharmed

بازاریابی و فروش داروهای بیولوژیک و HighTech ، تحلیل بازار دارویی کشور و انجام پروژه‌های مطالعات بالینی از عمده فعالیت‌های شرکت ارکید فارمد است.

معرفی شرکت زیست ارکید فارمد

شرکت زیست ارکید فارمد توسط جمعی از فارغ التحصیلان نخبه‌ی دانشگاههای برتر کشور، با هدف مارکتینگ مدرن داروهای ایرانی و ایجاد تحول در سیستم سلامت کشور در سال 1393 تأسیس گردید.

ارکید فارمد اکنون با بیش از 350 نیروی جوان و متخصص یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه مارکتینگ محصولات دارویی به شمار می‌رود. بازاریابی و فروش داروهای بیولوژیک و HighTech ، تحلیل بازار دارویی کشور و انجام پروژه‌های مطالعات بالینی و ایجاد زیرساخت‌های تکنولوژیک مبتنی بر دیتا، عمده فعالیت‌های شرکت ارکید فارمد را تشکیل می‌دهد.

ارکید فارمد محل همکاری جوانانی است که برای رؤیاهای خود حدی قائل نیستند، پیشرفت همکارانشان را پیشرفت خود می‌دانند و تلاش می‌کنند تا با ایجاد خدماتی با کیفیت و متمایز، اعتماد جامعه سلامت کشور را به دست آورند.

ارکید فارمد بستری است که شما می‌توانید در آن نهایت توانایی و خلاقیت خود را شکوفا کنید.

فرهنگ سازمانی شرکت زیست ارکید فارمد

ارائه روشی نوین در بازاریابی با بهره‌گیری از نیروهای توانمند و مستعد و فناوری‌های روز دنیا، با هدف تبدیل شدن به برترین شرکت بازاریابی دارویی کشور و به امید ساختن روزی که هیچ بیماری به واسطه کمبود و قیمت بالای دارو از درمان محروم نگردد، ماموریت شرکت ارکید فارمد است.

طیف متنوعی از تخصص‌ها و مهارت در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند تا با انجام این مأموریت، دین خود را به کشور و هموطنان خود ادا کنند.

ارکید فارمد بستری است که در آن شما می‌توانید نهایت توانایی و خلاقیت خود را شکوفا کنید. حرکت بر مرز تکنولوژی، آموزش مداوم، عمل مبتنی بر Best Practiceها و تلاش برای عالی بودن، فرهنگ کاری ما است.

مزایای همکاری با شرکت زیست ارکید فارمد

در ارکید فارمد، شما فرصت همکاری با افراد متخصص، حرفه‌ای و بلندپرواز را خواهید داشت. ارکید فارمد با محیطی پویا و خلاق محل کاری ایده‌آل برای نیروهای جوان و باانگیزه است.

آشنایی با فرهنگ کار گروهی، استفاده از فن‌آوری‌های روز دنیا در زمینه بازاریابی و سلامت و رشد و شکوفایی همگام با پرچمداران جهانی این حوزه از جمله مزایای کار در ارکید فارمد است.

هر کس براساس نیاز خود و تیمی که در آن فعالیت می‌کند به جدیدترین منابع علمی و تحقیقاتی و نرم‌افزارهای تخصصی دسترسی دارد.

بیمه تامین اجتماعی، حقوق و مزایای متناسب با سطح علمی و توانایی و امنیت شغلی از مزایای پیوستن به خانواده ارکید فارمد است.

هدف شرکت ارکید فارمد ایجاد تحول در سیستم سلامت کشور از طریق ارائه راه‌ حل‌های مدرن و مبتنی بر مارکتینگ علمی دارو است.

image/svg+xml