همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

نوین هاب | Novinhub

معرفی شرکت نوین هاب

همه ما در نوین هاب عاشق محصولی که می‌سازیم هستم و برایمان مهم است که کاربران و مشتریان نیز همان احساس و عشق را داشته باشند.

معرفی شرکت نوین هاب

نوین هاب یک ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی است که با استفاده از آن می‌توان تمام شبکه‌های اجتماعی را به صورت یکجا و یکپارچه مدیریت کرد. این ابزار امکانات متعددی در اختیار کاربر قرار می‌دهد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: زمان‌بندی و انتشار محتوا مدیریت و دانلود کامنت‌ها مدیریت و دانلود دایرکت مدیریت تیمی شبکه‌های اجتماعی آنالیز فعالیت نوین هاب فعالیت خود را از سال 1397 شروع کرد و حالا یک مجموعه با بخش‌های متنوعی به فعالیت خود ادامه می‌دهد. با گذشت چند سال از روزهای آغازین شروع به فعالیت، نوین هاب کامل‌ترین ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی در ایران است. همچنین از سال 1399 نوین هاب وارد بازار بین‌المللی شده و مشتریانی از گوشه و کنار دنیا دارد. برندها و مجموعه‌های بزرگی با استفاده از ابزار نوین هاب شبکه‌های اجتماعی خود را مدیریت می‌کنند.

فرهنگ کاری شرکت نوین هاب

کلید موفقیت‌ ما در نوین هاب یک تیم همسو و در جهت یک هدف مشخص است که هرکدام از ما فرصت خطا کردن و یاد گرفتن را برای روبه‌رو شدن با چالش‌های بزرگتر در کنار یکدیگر داریم.

فرهنگ کاری شرکت نوین هاب

فرهنگ سازمانی نوین هاب بر پایه همکاری به صورت تیمی بنا شده است و ما در این مجموعه تلاش می‌کنیم تا در کنار هم علاوه بر رشد فردی، به رشد مجموعه هم کمک کنیم. هدف ما کمک به کسب‌وکارها برای رشد بیشتر در شبکه‌های اجتماعی است و می‌کوشیم تا ابزاری آماده کنیم که تجربه مدیریت شبکه‌های اجتماعی را برای کسب‌وکارها به یک تجربه شیرین بدل کنیم.

مزایای همکاری با شرکت نوین هاب

ما یک تیم جوان و خلاق هستیم که در کنار هم تلاش می‌کنیم تا تجربه کار کردن را برای خودمان به هر طریقی که شده به یک تجربه ساده و راحت بدل کنیم. همه ما پیش از اینکه با یکدیگر همکار باشیم، می‌کوشیم که دوست هم باشیم تا بتوانیم مشکلات پیش آمده را به راحتی حل کنیم. همه اعضای نوین هاب این مجموعه را متعلق به خود می‌دانند و شعار ما در نوین هاب این است که رشد هر فرد در نهایت به شکوفایی مجموعه می‌انجامد. به همین دلیل هیچکس برای کمک به دیگری از کوچکترین تلاشی دریغ نمی‌کند. ما سعی کردیم افراد متخصص را گرد هم آوریم، پس توسعه و یادگیری فردی از مهم‌ترین ارزش‌های ما به شمار می‌رود. ما در نوین هاب مایلیم که فضایی دوستانه برای اعضا بسازیم و به هر بهانه‌ای دور هم جمع می‌شویم تا با هم معاشرت کنیم. از صبحانه‌های نوین هاب که به صورت گروهی صرف می‌شود تا صرف عصرانه و معاشرت‌های عصرگاهی و تولدها و سالگردها و مناسبت‌های رسمی. امنیت شغلی در نوین هاب مهم‌ترین مزیت سازمانی است. همه امکاناتی که اعضای نوین هاب برای فعالیت بهتر به آن نیاز دارند در اینجا فراهم می‌شود تا تجربه کار کردن برای اعضا شبیه به یک تجربه شیرین باشد.

مزایای همکاری با شرکت نوین هاب

حفظ تعامل با اعضای تیم شرط اول رشد در نوین هاب است.

image/svg+xml