همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

استدیو نت ابزار | Netware Studio

مهم ترین هدف ما در نت ویر ارائه بهترین خدمات و محصولات به مشتریان هست.

معرفی شرکت استدیو نت ابزار

نت ویر استدیو یک شرکت فعال در زمینه طراحی سایت، اپلیکیشن، سئو، دیجیتال مارکتینگ و همچنین تولید نرم افزار و سخت افزار (خانه هوشمند) می باشد که از سال 94 آغاز به کار کرده و هم اکنون با داشتن دفاتر فعال در ایران و آمریکا در کلاس رقابتی بین المللی و مطابق با استانداردهای جهانی، مشتریان خود را راضی می کند. از جمله موفقیت های ما ساخت بیش از 30 محصول کاربردی خانه هوشمند و اتوماسیون صنعتی تحت برند اویو می باشد که در تعداد زیادی از ساختمان های مسکونی و اداری و کارخانه ها در ایران و خارج از ایران در حال استفاده است.

ما اینجا مثل یه خونواده ایم که تمام اعضای اون تقریبا هم سن و سال هستند، برای همدیگه احترام زیادی قائلن، با دلسوزی و صداقت به پیشرفت همدیگه کمک می کنند.

فرهنگ کاری شرکت استدیو نت ابزار

ما در استودیو نت ابزار به رشد و ارتقاء کاری یکدیگر کمک می کنیم و اتمسفر حاکم بر محیط به گونه ایست که تمامی همکاران مهارت ها و نکاتی که در چنته دارند به دیگری انتقال می دهند تازه کارها حرفه ای می شوند و حرفه ای ها حرفه ای تر. و فرد می تواند با عملی کردن آموزه ها و مسئولیت پذیری، در پیشرفت تیم موثر باشد. در نت ویر استودیو جوی دوستانه و صمیمی برقرار است و همچنین احترام به یکدیگر، در میان تمام همکاران با هر سِمتی دیده می شود. اگر پر از ایده های خلاقانه هستید و به دنبال جایی برای عملی کردن این ایده ها و شکوفایی استعدادهای خود می گردید، ما در استودیو نت ابزار منتظرتان هستیم.

مزایای همکاری با شرکت استدیو نت ابزار

از نظر ما مهمترین مزیت همکاری با نت ویر استودیو امکان پیشرفت کاری است، همچنین در نت ویر استودیو همواره نتایج کارمون رو به صورت زنده در زندگی میلیون ها نفر رصد می کنیم و این امر باعث تجربه کار با معنی در نت ویر شده است.
برخی مزایای دیگر:
تفریحات متنوع ( PS5، گلف، پینگ پنگ و غیره)
صندلی ماساژور
به روز ترین سیستم ها و ابزار کار
پاداش های موردی
آموزش در حین کار
جشن های مناسبتی
تورهای تفریحی و اردو های طبیعت گردی
دسترسی به حمل و نقل عمومی (مترو و اتوبوس، جای پارک برای خودرو شخصی)
صبحانه و ناهار
پرداخت به موقع حقوق
ساعت کاری منعطف

در کنار تلاشمان برای رقابت با بهترین شرکت های همکار در سراسر جهان، فرهنگ صمیمیت ایرانی در نت ابزار حکمفرماست و بهترین لحظات روزمان در ساعات کاری رقم می خورد.

image/svg+xml