همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

نهال‌گشت | NahalGasht

تاسیس در ۱۳۹۳ گردشگری و هتل‌ها ۵۱ تا ۲۰۰ نفر nahalgasht.com

ما در نهال‌گشت سعی کرده‌ایم با سرعت بیشتری نسبت به تغییرات موجود در فضای آنلاین حرکت کنیم.

معرفی شرکت نهال‌گشت

ما در نهال‌گشت مفتخر به ارائه‌ی یک مشاوره سفرِ دقیق و بی‌نقص هستیم. در بازار به شدت رقابتی امروز که اولویت با جذب بی‌قید و شرط مشتری است، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی صبورانه کمی غیرواقع‌بینانه به نظر می‌رسد؛ چرا که در صنعت پرابهام و توسعه نیافته گردشگری، هزینه جلب رضایت مسافر و برآورده کردن کامل انتظارات آن بسیار سرسام‌آور بوده و نیازمند صرف زمان و هزینه بالا می‌باشد. رویکرد ما متفاوت است. ما هر نوع پکیج تور مسافرتی را برنامه‌ریزی نمی‌کنیم. در عوض، سعی ما همکاری با هتل‌ها و شرکت‌هایی است که بتوانند خدمتی در بالاترین کیفیت به مشتریان وفادار نهال‌گشت ارائه دهند. تیم پشتیبانی نهال‌گشت با گرفتن بازخورد روزانه از سفر مسافرین، وضعیت خدمت‌دهی هتل‌ها و چارترکننده‌ها را منصفانه بررسی می‌کند و با توجه به آن، تورهای پیشنهادی را طراحی و معرفی می‌نماید.

نهال‌گشت یک بستر منعطف برای افرادیست که میخواهند با سخت کوشی و صبر به هدف برسند ولی فکر نمیکنم برای افراد عجول یا کسانی که به فکر کارمند بودن هستند جای مناسبی باشد.

فرهنگ کاری شرکت نهال‌گشت

تیم نهال‌گشت با در اختیار داشتن افرادی با سبک‌های فکری مختلف، در جستجوی رسیدن به تعالی و حرکت در مسیرِ مرز دانش و فناوری می‌باشد. ما با کمال‌گرایی به دنبال خلق ایده‌های نوآورانه و تولید محصول در سطح جهانی می‌باشیم. ما در تلاشیم تا با ارائه خدمتی خاص، تجربه‌ای به یاد ماندنی و خاطره‌انگیز برای مشتریان‌مان به ارمغان آوریم. از جذاب‌ترین ارزش‌های سازمانی نهال‌گشت، تعهد تمامی کارکنان به رشد و پیشرفت مداوم می‌باشد. اهتمام منابع انسانی شرکت همواره بر ایجاد نقشه‌ی راهی برای رسیدن به ایده‌آل شغلی کارکنان بوده است. مدیریت نیز، با اتخاذ سیاست‌های آگاهانه و با تأکید بر یادگیری در چشم‌انداز و استراتژی‌های سازمان، اشتیاق خود را نسبت به امر یادگیریِ پرسنل بارها اعلام نموده است. کارکنان مجموعه در هر سطح، علاوه بر انجام شرح وظایف بایستی خود را ملزم به یادگیری منظم و مستمر بدانند. هر ساله بخش قابل توجهی از منابع نهال‌گشت، صرف آموزش، دانش و کسب مهارت‌های جدید می‌شود. در بازار جهانی امروز که بقای سازمان‌ها نیازمند نوآوری و انعطاف‌پذیری است، یادگیری مداوم و برگزاری جلسات طوفان فکری برای تولید انبوهی از ایده‌های خلاقانه، می‌تواند زمینه‌ساز حرکت در مسیر پیشرفت کارکنان شرکت گردد.

مزایای همکاری با شرکت نهال‌گشت

این که در نهال‌گشت "من می‌توانم برای ساختن آینده دلخواه خود گام بردارم" تنها یک شعار نیست. نهال‌گشت بستری مهیا برای رشد استعداد و توانایی‌های فردی و اجتماعی است. کافی است برای رسیدن به هدف متعالی خود انگیزه و پشتکار کافی داشته باشید. آن هنگام است که تمامی امکانات برای موفقیت شما و خانواده بزرگ نهال‌گشت در اختیارتان قرار خواهد گرفت. علاوه بر آینده، ما به فکر حال اعضای خانواده خود نیز هستیم و تمام تلاش خود را برای بالا بردن شور، نشاط، انگیزه و به طور کلی سطح زندگی آنان می‌کنیم. از این رو هرچه در توان داشته باشیم از عزیزانمان دریغ نخواهیم کرد. از جمله این تلاش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
برگزاری جشن‌های تولد و دادن هدیه تولد به اعضای خانواده.
دوری از حواشی و ایجاد محیط کاری شاد و صمیمی.
ارائه تسهیلات برای شرکت در فعالیت‌های ورزشی و فرهنگی.
برگزاری مسابقات بازی‌های ویدئویی.

اگر به چالش های جدید در دنیای برنامه نویسی علاقه دارید و می‌خواهید از آخرین تکنولوژی روز استفاده کنید همیشه یک جای خالی برای شما در نهال‌گشت وجود دارد.

image/svg+xml