همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

مای‌آرمان | MyArman

تاسیس در ۱۳۸۵ آموزش، مدارس و دانشگاه‌ها ۵۱ تا ۲۰۰ نفر www.myarman.com

در مای‌آرمان همه باهم در کنار هم رشد می‌کنیم و نگاه‌مان به آینده فراتر از مرزهای ایران و بلکه استانداردهای بین‌المللی خواهد بود.

معرفی شرکت مای آرمان

زندگی «آرمان پرشــین خاورمیانه» از پاییز سال 1385 با هدف هموار کردن موانع پیش روی دانشــجویان در مسیر تحصیل در خارج از کشور، آغاز شد. مسیر پیچیده‌ای طی شد تا بتوانیم شرایط و مسائل هر مقصد تحصیلی را بشناسیم و راه‌حلی برای آنها پیدا کنیم. دانشجویان متفاوت و درخواست‌های مختلف به ما یاد دادند که نمی‌توان یک پیشنهاد واحد برای همگان ارائه داد و در همین راستا، آینده و توانایی دانشجویان را به عنوان یک اصل در تمامی کارهایمان قرار دادیم. اخذ مجوزهای رسمی از وزارت علوم و گرفتن نمایندگی بیش از 200 دانشگاه مطرح دنیا در کشورهای کانادا، انگلستان، استرالیا، آمریکا و... دسترسی و فعالیت ما را گسترده تر کرد و تا به امروز مای‌آرمان، آرمان تحصیلی هزاران دانشجو را تعبیر کرده است. پس اینجا ما به دنبال محقق کردن آرمان افراد هستیم.

انسان‌های حرفه‌ای در محل کار به دنبال یادگیری و توسعه فردی هستند. مای‌آرمان در این مسیر قرار دارد و راه برا رای رسیدن به این اهداف هموار کرده است.

فرهنگ کاری شرکت مای آرمان

در مای‌آرمان ما مفهوم کلمه‌ای «تیم» را به مفهوم واقعی آن رساندیم و تلاش داریم در مسیر رشد قدم برداریم و همگی ما این فرهنگ را در خود نهادینه کردیم که رشد در قالب تیم محصولی از رشد فردی است که تفکر سازمان را قسمتی از تفکر خود می‌داند. ما قصد داریم تا در مای‌آرمان نشان دهیم که نگرانی برای گرفتن ویزای تحصیلی، آخرین نگرانی است و مهم‌ترین دغدغه ما این است تا دانش‌آموزان و دانشجویان ایرانی در دانشگاهی تحصیل کنند که شایسته توان‌مندی آن‌هاست. در مای‌آرمان دوستی و همکاری تلفیق شده و همگی برای هدفی مشترک تلاش می‌کنیم و این هدف چیزی جز بالا بردن سطح توان‌مندی نیروی انسانی از طریق تحصیلات بین‌المللی نیست. ما باور داریم که دریافت ویزا آخرین دغدغه ماست و ما با شناخت دقیق توان‌مندی دانشجویان فرایند دریافت ویزا به راحتی صورت می‌پذیرد.

مزایای همکاری با شرکت مای آرمان

با حضور در مای‌آرمان از مزایایی که حق شماست از روز اول بهره‌مند خواهید شد؛ اما در کنار آن با حضور در مای‌آرمان ناهار، خدمات ورزشی، خدمات پذیرش تحصیلی برای وابستگان، برنامه‌های تفریحی و تیم‌سازی، برنامه‌های منظم آموزشی از سایر مزایی هست که در مای‌آرمان از آن بهره‌مند خواهید شد. در مای‌آرمان در صورتی که علاقه‌مندی به رشد در شما دیده شود، ما در کنار شما برای آموزش‌های متفاوت خواهیم بود؛ این آموزش‌ها شامل کلاس‌ها و برنامه‌های داخلی و کورس‌های خارجی خواهد شد که در این راه به صورت کامل در کنار شما هستیم.

تحصیلات بین‌المللی چالشی نه صرفا علمی؛ بلکه گامی کلیدی در زندگی و سرنوشت افراد است.

image/svg+xml