همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

مای‌آرمان | MyArman

تاسیس در ۱۳۸۵ آموزش، مدارس و دانشگاه‌ها ۵۱ تا ۲۰۰ نفر www.myarman.com

زندگی «آرمان پرشــین خاورمیانه» از پاییز سال 1385 با هدف هموار کردن موانع پیش روی دانشــجویان در مسیر تحصیل در خارج از کشور، آغاز شد.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • آرمان قادرمزی مدیرعامل

    در مای‌آرمان همه باهم در کنار هم رشد می‌کنیم و نگاه‌مان به آینده فراتر از مرزهای ایران و بلکه استانداردهای بین‌المللی خواهد بود. هر روز یاد می‌گیریم، به توسعه فکر می‌کنیم و از شکست‌ها درس می‌گیریم. ما فقط آرمانی فکر نمی‌کنیم؛ ما آرمانی زندگی می‌کنیم.

  • وحید محمدی مدیر ارشد مارکتینگ

    انسان‌های حرفه‌ای در محل کار به دنبال یادگیری و توسعه فردی هستند. مای‌آرمان در این مسیر قرار دارد و راه برا رای رسیدن به این اهداف هموار کرده است. زندگی در مای‌آرمان تحقق اهدافی است که همیشه به دنبال آن بودیم و به هردلیلی امکان انجام آن‌ها وجود نداشت.

  • حمید خلج منتور تخصصی آینده تحصیلی و شغلی

    تحصیلات بین‌المللی چالشی نه صرفا علمی؛ بلکه گامی کلیدی در زندگی و سرنوشت افراد است. از این منظر مسئولیت انسانی شگرفی را به عنوان جزیی ساختاری در بر دارد. مای‌آرمان ترجمان عینی این نگرش بوده که عضویت در آن از دستاوردهای افتخارآمیز من است.

در مای‌آرمان ما مفهوم کلمه‌ای «تیم» را به مفهوم واقعی آن رساندیم و تلاش داریم در مسیر رشد قدم برداریم و همگی ما این فرهنگ را در خود نهادینه کردیم که رشد در قالب تیم محصولی از رشد فردی است که تفکر سازمان را قسمتی از تفکر خود می‌داند.

image/svg+xml