همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل (فام) | Melal Credit Institute

تاسیس در ۱۳۹۵ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر fam724.ir/
معرفی شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل (فام)

ارائه انواع خدمات در زمینه نرم افزارهای بانکی و غیربانکی، مشاوره فنی و نظارتی در حوزه فناوری اطلاعات، طراحی و اجرای طرح های زیرساختی در سراسر کشور می باشد

معرفی شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل (فام)

شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل که به اختصار فام نامیده می شود با تکیه بر تجربه و توان نیروی متخصص خود همواره می کوشد ضمن تحکیم جایگاهش در صنعت فناوری اطلاعات، یاریگر بزرگترین موسسه اعتباری کشور، موسسه ملل در ارائه سرویس های الکترونیکی به اقشار مختلف جامعه باشد. این شرکت با هدف ارائه هرگونه فعالیت خدماتی و تجاری در حوزه فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک، دیجیتال و رایانه در زمینه های سخت افزاری و نرم افزاری فناوری اطلاعات در حوزه بانکداری نوین بانکداری الکترونیک ارتباطات و شبکه، مراکز داده، استاندارد سازی اعم از مشاوره، نظارت، تحلیل، طراحی، منطبق سازی، تولید، توسعه، بهینه سازی، تامین تجهیزات، راهبری، مدیریت، پیاده سازی و اجرای پروژه های سیستم های عملیاتی، مدیریت و خدماتی، رایانه ای، شبکه ای، ابری، اینترنتی، الکترونیکی، دیجیتالی، مکانیزاسیون، اتوماسیون اداری، بانکداری و صنعتی، نصب و راه اندازی سیستم‌ها و پروژه های فناوری اطلاعات در حوزه بانکداری، رایانه ای، نصب و راه اندازی کلیه سیستمهای مخابراتی، نصب دکل ها و آنتن ها مخابراتی داخلی و خارجی و.... تاسیس شد.

فرهنگ کاری شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل (فام)

شرکت فام نیز سعی دارد که با بررسی های میدانی در تولید یک محصول، آن را بهتر و متمایزتر از سایر موارد مشابه خود به بازار مخاطبین و مصرف خودش معرفی کند.

فرهنگ کاری شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل (فام)

این شرکت آمادگی ارائه انواع خدمات در زمینه نرم افزارهای بانکی (بانکداری الکترونیک، باز و ...) و غیربانکی (، مشاوره فنی و نظارتی در حوزه فناوری اطلاعات، طراحی و اجرای طرح های زیرساختی (امنیت، شبکه و مرکز داده) در سراسر کشور را دارا می باشد.
شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل ( فام) با تکیه بر تجربه و دانش نیروهای متخصص خود همواره می کوشد ضمن تحکیم جایگاهش در صنعت بانکداری متمرکز (Core Banking و ...) و فناوری های جدید (هوش مصنوعی و بلاکچین و...)، پشتیبان بانک ملل و سایر فعالان در حوزه فناوری اطلاعات در ارائه سرویس‌های نوین بانکداری الکترونیک و ... باشد. این شرکت آمادگی ارائه انواع خدمات در زمینه سامانه‌های بانکی و غیربانکی (متمرکز و غیر متمرکز)، مشاوره فنی و نظارتی در حوزه فناوری اطلاعات، طراحی و اجرای طرح‌های زیرساختی (امنیت، شبکه و مرکز داده)، طراحی و مشاوره نرم افزارها، سامانه‌ها و سرویس‌های جامع در سراسر کشور را داراست.

مزایای همکاری با شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل (فام)

به عنوان یکی از اعضا خانواده شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل (با نام اختصاری فام)، شما این فرصت را خواهید داشت که در زمینه‌های مختلف تجربه کسب کنید. و سهم خود را در پیشبرد روند کار ایفا نمایید. فعالیت و نقش شما مستقیما روی موفقیت کل تیم اثر خواهد گذاشت. محیط کاری ما همیشه پویا و متشکل از تخصص‌ها و استعدادهای بسیاری است. شما از شمار ساعت‌هایی که در محیط کار هستید، هیچ وقت خسته نخواهید شد و فعالیت در یک فضای پر سرعت و پر جنب و جوش را تجربه خواهید کرد. در شرکت فام شما فرصت آشنایی و کار با پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا را با حضور در یک تیم جوان، پرشور، با انگیزه و گرم و صمیمی را خواهید داشت و تجربه خواهید کرد که بزرگ‌ترین چالش‌ها به‌دستِ جوان‌ترین متخصصانِ حل می‌شود. اگر فعالیت در یک محیط پویا و جذاب درکنار دست‌ و پنجه نرم‌ کردن با چالش‌های بزرگ با روحیه‌ی شما سازگار است، در شرکت فام منتظرتان هستیم.

مزایای همکاری با شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل (فام)

شرکت فام ارائه دهنده انواع خدمات و مشاوره فنی و نظارتی در حوزه طراحی و اجرای طرح‌های زیرساختی از جمله امنیت، شبکه و مرکز داده ... طراحی و مشاوره نرم افزارها، سامانه‌ها و سرویس‌های جامع در سراسر کشور می باشد

image/svg+xml