همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

پردازشگران عصر اطلاعات | Mitwelt Data Processors

تاسیس در ۱۳۸۲ مخابرات و ارتباطات (تلکام) ۱۱ تا ۵۰ نفر www.mdp-co.net

شرکت پردازشگران عصر اطلاعات، در زمینه تامین نیاز مشتریان داخلی و خارجی در صنعت دکل سازی، مرکز تماس تلفن ابری، سوله و سازه‌ های فلزی در سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را با اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنعت معدن تجارت آغاز نمود.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • علی اکبر سلحشور رئیس هیئت مدیره

    رسالت ما، اشتغال و ارزش آفرینی، وفای به عهد، تلاش در جهت رشد و رونق تولید ملی با تکیه بر دانش و تجربه کارکنان متخصص و اصلاح مداوم امور در جهت خدمتگزاری به میهن عزیزمان و پاسخگویی و جلب رضایت مشتریان و حفظ خوشنودی آنان با همت و کار مضاعف می باشد.

  • مریم قربانی مقدم مدیر عامل

    همواره سعی کرده‌ایم در کنار توجه به توانمندی‌های فنی و تکنیکی همکارانمان، رعایت اخلاق حرفه‌ای و توجه به ارزش‌های انسانی را سرلوحۀ فعالیت‌های خود قرار دهیم. با همین رویکرد است که پردازشگران عصر اطلاعات شکل گرفته، رشد کرده، به بلوغ رسیده است.

  • ناصر علی عسکری عضو هیئت مدیره

    بر این باوریم که نیروی انسانی بزرگترین و باارزش ترین سرمایه ی ماست. سعی کردیم لذت کار کردن با افراد پر انرژی و باهوش را تجربه کنیم. دلیل رشد و موفقیت مجموعه را بدون شک، سرمایه های متخصص و با انگیزه میدانیم.

ارزشمندترین سرمایه ما، فراهم آوردن فرصت یادگیری مستمر در محیطی مبتنی بر دانش و فناوری، پویا و فعال برای اعضای تیم‌مان در قالب یک همکاری حرفه‌ای است.

image/svg+xml