همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

متین | Matin

تاسیس در ۱۳۹۴ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر mtyn.ir

در فضایی بسیار صمیمی، می‌توانید به سرعت پیشرفت کرده، چالش‌های بزرگی را حل و مطالب بسیار جدیدی یاد بگیرید.

معرفی شرکت متین

شرکت دانش بنیان متین، از شرکت‌های پویا و فعال در صنعت نرم‌افزارهای تخصصی در حوزه مدیریت شهری، سیستم‌های هوشمند حمل و نقل و بازار آنلاین کالاهای FMCG در ایران است که از سال 1394 با هدف ارتقا فناوری‌های نوین و با رویکرد بومی سازی دانش، شروع به فعالیت کرده است. متین، با به کارگیری تکنولوژی‌های جدید و با کمک نیروهای توانمند و فراهم‌ کردن بسترهای مناسب، توانسته محصولاتی جامع و با کیفیت را به بازار نرم‌ افزار ایران ارائه کند. از جمله پروژه‌های انجام شده توسط متین می‌توان به بازار آنلاین "به روز رسان" و سیستم مدیریت توزیع و لجستیک مجموعه "نامی نو" اشاره داشت.

متین یک محیط دوستانه و حرفه‌ای هست برای این که کنار همدیگر فکر کنیم، چیزهای جدید یاد بگیریم و کارها و ایده‌های بزرگی رو انجام بدیم که قبلا کسی آن‌ها را انجام نداده.

فرهنگ کاری شرکت متین

موفقیت و سودآوری یک سازمان همواره در گرو نیروی انسانی مستعد و مسئولیت پذیر آن مجموعه است. متین با فراهم کردن محیطی کاملا دوستانه و پویا، حس خوب یادگیری و کار تیمی را در شما ایجاد می‌کند. فضای کاری تعاملی در متین به گونه‌ای است که شما می‌توانید توانایی خود را در زمینه‌های مختلف محک بزنید و در حوزه‌های متفاوت تخصص کسب کنید. متین به عنوان یک سازمان چابک، همواره به رضایت شغلی نیروهای خود، پیشرفت و آموزش آن‌ها اهمیت می‌دهد. اگر شما فردی مسئولیت پذیر و خلاق هستید و از فرصت‌ها و چالش‌های جدید استقبال می‌کنید، متین به دنبال فردی مثل شماست.

کار با مدیران با تجربه به تیم‌های جوون آرامش میده تا با خیال راحت به توسعه بخش‌های فنی بپردازند.

مزایای همکاری با شرکت متین

دانش بنیان بودن متین، این امکان را برای شما فراهم می‌سازد که طبق ضوابط بنیاد ملی نخبگان و در صورت داشتن شرایط لازم، دوره سربازی خود را در تیم ما به عنوان سرباز فناور بگذرانید. سیستم پرداخت حقوق کارمندان به صورت منظم و ماهیانه است و متین از ابتدای شروع فعالیتتان برای شما بیمه در نظر می‌گیرد. فضا و امکانات موجود در متین امکان آموزش و پیشرفت شما را فراهم می‌سازد و همچنین برای همکاران دانشجو، با در نظر گرفتن شرایط، برنامه کاری منعطف تعریف می‌شود. امکانات رفاهی، ورزشی، جشن‌های مناسبتی و برنامه‌های تفریحی از دیگر مزایای شرکت متین است.

image/svg+xml