همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

لیا سرویس | liaservices

تاسیس در ۱۳۹۶ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر liaservices.ir

در لیاسرویس، رشد فردی، موفقیت و رضایت سرمایه‌های انسانی در اولویت قرار داشته و فضایی ایده‌آل برای علاقمندان به تجربه‌ فعالیت‌های متنوع و حل چالش‌های متعدد می‌باشد.

معرفی شرکت لیاسرویس

لیاسرویس استارتاپی است که با هدف ایجاد یک تجربه کاربری بهتر در بین کسب‌و‌‌کارهای فروش اینترنتی، در سال 97 با گردهم‌آمدن تیمی جوان، پرانگیزه و متعهد تأسیس شد. لیاسرویس با بهره‌گیری از نیروی فنی متخصص در زمینه مارکتینگ و حوزه‌های نرم‌افزاری و فناوری اطلاعات توانسته به سرعت موقعیتش را در بین رقبا تثبیت کند و به ارائه سرویس‌ها و خدماتی نوین به مخاطبانش در این عرصه بپردازد. لیاسرویس شرکتی فعال در حوزه‌ های‌تک است که با ده‌ها محصول مختلف مانند فروشگاه اینترنتی، پلتفرم آموزشی و رقابتی بر پایه گیمیفیکیشن، استریم ویدئو، سیستم پیشنهاد محصول بر اساس نیاز کاربر، سیستم لیااکسپرس، سیستم ارتباط با مشتریان، سیستم پایش و تحلیل داده‌های آماری‌، سیستم انبارداری مکانیزه و... کلیه سرویس‌های لازم برای خدمت‌رسانی به مشتریان را فراهم کرده و به واسطه توسعه همین محصولات، رشد قابل توجهی داشته است. در لیاسرویس از طریق توسعه نرم‌افزارهای مختلف در جهت مدیریت بهتر زنجیره تأمین (از مرحله تأمین مواد اولیه تا تحویل سفارش به مشتری)، فرایند تأمین و تحویل سفارشات مشتریان در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

محیط خلاقانه، دوستانه و حمایتگرانه لیاسرویس با آینده‌ای روشن و پتانسیل بالا، یک آکادمی پیشتاز و نوآور محسوب می‌شود.

فرهنگ کاری شرکت لیاسرویس

ارزشمندترین سرمایه ما، فراهم آوردن فرصت یادگیری مستمر در محیطی پویا و فعال برای اعضای تیم‌مان در قالب یک همکاری حرفه‌ای و صمیمانه است. در لیاسرویس، همگی در کنار هم به توسعه محصولات نرم‌افزاری و ارائه خدمات با رویکرد ایجاد یک تجربه کاربری متفاوت به مخاطبین مشغول هستیم و در تلاشیم تا برای ارتقای سطح دانش و بهبود فعالیت‌های‌شان در مسیر پیشرفت، ارزش‌آفرینی کنیم. در لیاسرویس، فعالیت‌های‌مان بر پایه کار تیمی، مسئولیت‌پذیری، حرفه‌‌ای‌گرایی و در راستای چابک‌سازی و بهبود مستمر فرآیندها پیش می‌رود و امیدواریم تا با همکاری افراد حرفه‌ای، بااخلاق و متخصص، در مسیر دستیابی به اهداف‌مان پیشروی کنیم. ما با آغوش باز پذیرا‌ی‌تان هستیم و از شما دعوت می‌کنیم تا به لیاسرویس بپیوندید؛ در لیاسرویس فرصت فعالیت در هر تخصصی، از حوزه بازاریابی تا حوزه نرم‌افزاری برایتان وجود دارد.

مزایای همکاری با شرکت لیاسرویس

محیط کار در خانواده جوان لیاسرویس، فضایی دوستانه، نشاط‌انگیز و صمیمانه است؛ جوی رضایت‌بخش بر پایه احترام و اخلاق‌مداری. همکاری و کار تیمی در کنار فرصت‌های یادگیری، رشد و ارتقاء و تقابل با انواع چالش‌ها برای کسب انواع مهارت‌ها در لیاسرویس فراهم شده است. برای لذت بردن از حضور در کنار هم، فعالیت‌ها و گردهم‌آیی‌های سرگرم‌کننده‌ای همچون جشن‌ها و تولدها و بازی‌های مختلف در فضای شرکت مانند بازی‌های رایانه‌ای دسته‌جمعی، فوتبال‌دستی، پینگ‌پونگ و... وجود دارد. فضای کاری ما، در جهت داشتن بهترین تجربه کاری تیمی، به صورت «دفتر یکپارچه/Open Office» می‌باشد و شرکت فاصله کمی تا مترو داشته و دسترسی به آن آسان می‌باشد. تجارب و ماجراجویی‌هایی که هر کس می‌تواند در یک کسب‌وکار نوپا و پویا به دنبالش باشد، در لیاسرویس وجود دارد.

در لیاسرویس با بروزترین ابزارها و فناوری‎‌های روز دنیا در راستای عرضه محصولات نرم‌افزاری و خدمات حرفه‌ای بازاریابی در دنیای دیجیتال کار خواهید کرد.

image/svg+xml