همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

لحظه نگار | Lahzenegar

از طریق اپلیکیشن لحظه‌نگار رویدادهای مختلف را به صورت زنده برای مخاطبان خود پخش کند.

معرفی شرکت لحظه‌نگار

لحظه نگار یک نرم‌افزار پخش زنده موبایلی است که به وسیله‌ی آن می‌توانید یک کانال اختصاصی رایگان داشته باشید و به آسانی پخش زنده کنید.

هرکس در هرکجا که به اینترنت دسترسی دارد می‌تواند اپلیکیشن لحظه نگار را نصب کند، کانال ویدئویی یا صوتی خودش را بسازد و رویدادهای مختلف را به صورت زنده برای مخاطبان خود پخش کند.

استارتاپ لحظه نگار سال نود و چهار در شرکت پارسی زبانان آغاز به کار کرد و الان تمرکز شرکت بر روی این محصول است. لحظه نگار در سال گذشته جزو منتخبین جشنواره کسب و کار دانشگاه شریف و سیداستارز تهران بود.

لحظه‌نگار فضایی ایجاد کرده است تا بچه ها هم یاد بگیرن، هم بازی کنن و هم کار کنن.

فرهنگ سازمانی شرکت لحظه‌نگار

ما تولحظه نگار به خلاقیت، علاقه به رشد و یادگیری اهمیت زیادی میدیم. بنابراین فضایی ایجاد شده تا بچه ها هم یاد بگیرن، هم بازی کنن و هم کار کنن. البته این وضعیت باعث شده چندتا از بچه ها اونقدر توی فوتبالدستی خوب بشن که فکر مسابقات جهانی باشن!

برای ما، تیم و آدم‌ها مهم‌تر از محصوله. اعتقاد داریم که اگه بچه‌ها هم‌دل باشن و به اصول استارتاپی پایبند بمونن، حتما خروجی خوبی هم خواهند داشت.

یکی از مهم‌ترین متریک‌های ما برای ارزیابی خودمون، رشد هست. این رشد هم در تک تک اعضای تیم و هم در خوشحالی مشتری نسبت به محصولمون معنی پیدا میکنه.

مزایای همکاری با شرکت لحظه‌نگار

بیمه، پرداخت حقوق منظم و سایر امکانات معمول از مزایای همکاری با تیم لحظه‌نگار هستند. تیم لحظه نگار به شادی و روحیه‌ی خودش خیلی اهمیت می‌ده.

هم در داخل شرکت وسایل سرگرمی و ورزش فراهمه و هم تفریحاتی مثل دست‌جمعی رفتن به رستوران، سینما و کوه توی برنامه‌هامون هست.

توی یه تیم استارتاپی که دیگه نباید از ساعات کاری صحبت کرد. صبح بچه‌ها بین 8 تا 9 در شرکت حاضر می‌شن، اما رفتنشون با خودشونه. قراره تسک‌ها به خوبی انجام بشن، نه این که صرفاً ساعات کاری پر بشه.

بچه‌های لحظه نگار هوای همو دارن. اگه به مساعده یا وام نیاز پیدا کردید می‌تونید روی واحد مالی شرکت حساب کنید.

بیمه، پرداخت حقوق منظم و سایر امکانات معمول از مزایای همکاری با تیم لحظه‌نگار هستند.

image/svg+xml