همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

کالاتیک | Kalatik

معرفی شرکت کالاتیک

در کالاتیک، همه در مسیر موفقیت تیمی گام بر می‎داریم.

معرفی شرکت کالاتیک

فروشگاه اینترنتی کالاتیک، کار خود را از سال ۱۳۹۹ شروع کرده است و با نزدیک به یک دهه تجربه، به مرجعی معتبر برای خرید کالاهای دیجیتال و لوازم جانبی تبدیل شده است. تنوع محصولات، قیمت رقابتی و تضمین اصالت کالا، از جمله ویژگی‌هایی‌اند که کالاتیک را به یکی از محبوب‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در میان مخاطبان دنیای فناوری تبدیل کرده است. ارسال سفارش‌ها به سرتاسر کشور در کوتاه ‎ترین زمان ممکن، ارائه‌ی مشاوره‌های تخصصی پیش از خرید و خدمات متنوع پس از فروش، بخشی از مزیت‌هایی است که کالاتیک را به یکی از سه برند اصلی در بازار محصولات دیجیتال تبدیل کرده است. طرح‌های فروش ویژه با شرایط استثنایی، همکاری با برندها و گارانتی‌های معتبر و ارائه‌ی خدمات متنوع به مجموعه‌ی قابل توجهی از مشتریان وفادار، از جمله ویژگی‌های منحصربفردی است که اعتماد مشتریان را در طول سال‌های گذشته به کالاتیک جذب کرده است.

فرهنگ کاری شرکت کالاتیک

اگر شوق به برنده شدن، انگیزه برای بهترین بودن و پشتکار برای رویارویی با چالش‌ها را دارید، جای شما در کالاتیک خالی است.

فرهنگ کاری شرکت کالاتیک

در کالاتیک، روحیه‌ی کارگروهی و تیمی حکم‌فرماست و همکاران واحدهای مختلف، در فضایی آرام، شاد و به دور از حاشیه‌، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا تجربه‌ای متفاوت و فراموش‌نشدنی را در خدمت‌رسانی به مشتریان، خلق کنند. در کالاتیک مدیر، سرپرست یا کارشناس، در محیطی دوستانه، فارغ از جایگاه و موقعیت سازمانی برای خدمت‌رسانی هر چه بهتر و بیشتر به مشتری، با یکدیگر همکاری می‌کنند. شوق و انگیزه‌ی همکاران برای بهترین بودن و بهترین ماندن، هر روز بیشتر و بیشتر می‎شود و فرصت یادگیری توانمندی‌ها و مهارت‌های تازه، همیشه برای تک‌تک کارکنان مهیاست. ما در کالاتیک عقیده داریم که رشد و موفقیت یک مجموعه زمانی اتفاق خواهد افتاد که تمامی همکاران در کنار هم از کار روزانه‌ی خود نهایت رضایتمندی را داشته باشند و با همدیگر در مسیر توسعه‌ی فردی گام بردارند.

مزایای همکاری با شرکت کالاتیک

در کالاتیک با مجموعه‌ای جذاب از امکانات و تسهیلات رفاهی پذیرای همکارانی هستیم که برای رشد و توسعه‌ی فردی خود به دنبال فضایی هستند تا غنی‌ترین تجربه‌های کاری را کسب کنند. برخی از تسهیلات همکاری با کالاتیک عبارت‌اند از:
• عقد قرارداد رسمی از روز ابتدای همکاری
• بیمه تکمیلی
• فراهم آوردن امکان حضور در دوره‎‌های آموزشی و مهارت‌‎افزایی
• هدایای مناسبتی
• نظام مدون پرداخت پاداش بر مبنای عملکرد
• برگزاری جشن‌‎های سازمانی
• دسترسی به فضای بازی و سرگرمی در داخل مجموعه
• برگزاری مسابقات سازمانی

مزایای همکاری با شرکت کالاتیک

خلق فضای کاری نمونه و فارغ از استرس‌های بی‌مورد و فراهم آوردن موقعیت تعاملات درون سازمانی، از جمله اهداف کالاتیک است.

image/svg+xml