همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ایران تام | IranTom

تاسیس در ۱۳۹۷ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۱۱ تا ۵۰ نفر irantom.ir

در تیم حرفه‌ای ایران‌تام در کنار یادگیری و کسب تجربه توانستیم موفقیت‌های بی‌نظیری را تجربه کنیم.

معرفی شرکت ایران تام

شرکت نرم‌افزاری ایرانیان تام، باهدف ایجاد بستری مستقل و بومی جهت استفاده از پتانسیل‌های معلق و آزاد کسب و کار در جامعه شکل گرفته است. در ایران تام با بهره‌مندی از شبکه‌ای توانمند با بهترین‌های صنعت فناوری اطلاعات بمنظور حصول ارزش برای کسب و کار مشتریان خود، از مدیران و کارشناسان بین‌المللی و بومی درکنار هم استفاده کرده است و امکانات خود را در اختیار آن‌ها قرار داده تا هریک بتوانند به توسعه ایده‌ها و تجربیات خود در مسیر چشم اندازهای کسب و کارشان به صورت متمرکز و تخصصی بپردازند. ایران تام برای تحقق اهداف خود اقدام به تولید ابزارهای یکپارچه و تخصصی در حوزه تجارت الکترونیک نموده است.

در ایران تام روند و روال‌های کاری براساس پتانسیل‌های افراد تعریف و شرح وظایف مرتبط با آن‌ها تدوین و در اختیارشان قرار می‌گیرد.

فرهنگ کاری شرکت ایران تام

در ایران تام سعی می‌کنیم روابط افراد بسیار دوستانه و صمیمی ‌باشد در عین حال در روابط کاری، دیسیپلین‌های سازمانی را هم رعایت می‌نماییم. احترام، شفافیت و صداقت در روابط ما حرف اول را می‌زند. در ایران تام بزرگترین دارایی و سرمایه، همکاران ما هستند که با تلاش خود، شرکت را به پیش می‌برند. ما در ایران تام به دنبال کار گروهی، نوآوری، به روز بودن حداکثری و چابکی هستیم. ما اعتقاد داریم دانش برنامه‌نويسی تنها با مطالعه و تجربه افزايش مي‌یابد بنا به این بستری را فراهم کرده‌ایم تا به هردوی آن‌ها دست پیدا کنید. در ایران تام روند و روال‌های کاری براساس پتانسیل‌های افراد تعریف و شرح وظایف مرتبط با آن‌ها تدوین و در اختیارشان قرار می‌گیرد. پایش عملکرد واحدها براساس اصل مشتری مداری و خدمت به مشتری تعریف شده که از اصول بقای ایران تام می‌باشد.

مزایای همکاری با شرکت ایران تام

در ایران تام شما در لبه تکنولوژی حرکت می‌کنید و همیشه در حال به‌روز شدن و افزایش تجربه‌ای هستید که شاید در کمتر جایی موقعیت به‌دست آوردن آن به‌وجود بیاید. همچنین با داشتن تصویر ذهنی از استعداد كاری خود نگرش مثبتی به كار پیدا خواهید کرد که باعث خواهد شد زمان سپری شده شما در شرکت جزو زمان‌های خوب و موثرتان باشد. در ایران تام علاوه بر پرداخت منظم حقوق از بیمه تامین اجتماعی و تمامی مزایای آن شامل (مرخصی استحقاقی، عیدی، پاداش، حق سنوات) و همچنین پاداش های عملکرد بر‌اساس پتانسیل خود برخوردار خواهید بود. در ایران تام همواره سعی نموده‌ایم تا با رعایت کامل اصول اخلاقی و صداقت به 100% تعهدات و توافقات خود عمل نماییم

اینکه توی محیطی کار کنی که احساس خستگی بهت دست نده و همه مثل خانواده‌ات باشن بهترین حس دنیاست.

image/svg+xml