همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ایده آل گستر | Ideal Gostar

تاسیس در ۱۳۸۲ مخابرات و ارتباطات (تلکام) ۱۱ تا ۵۰ نفر idealgostar.com/
معرفی شرکت ایده آل گستر

مهم ترین خصوصیتی فردی ای که در خانواده ایده آل گستر ما به دنبال آن هستیم، تعهد فرد است زیرا ما معتقدیم تخصص را میتوان آموخت اما تعهد را خیر.

معرفی شرکت ایده آل گستر

شرکت ایده آل گستر صدر فعالیت رسمی خود را از سال 1382 و تحت عنوان مرکز مجاز فروش، نصب، راه‌اندازی و خدمات پس از فروش محصولات مخابراتی پاناسونیک، گیگاست، یالینگ و گرنداستریم آغاز نمود. این مجموعه با هدف تسهیل دسترسی هموطنان به مراکز تلفن سانترال، تلفن‌های خانگی و اداری، فکس، ویدیوپروژکتور، دوربین مدار بسته و تجهیزات جانبی این دستگاه‌ها، در بخش‌های مختلفی از قبیل واحد فروش، مرکز تعمیرات، وب سایت و فروش آنلاین، آموزش و ... فعالیت‌های خود را در طول بیش از دو دهه گسترش داده است. ایده آل گستر برای حضوری فعال در فضای رقابتی بازارهای کشورمان، تاکید ویژه‌ای روی حرفه‌ای بودن در ارائه خدمات صادقانه دارد. از این رو، هم‌اکنون با بهره‌گیری از بهترین نیروها در همه زمینه‌ها، بیشترین تلاش خود را روی رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود، معطوف کرده است. شرکت ایده آل گستر صدر دارای دو شعبه بوده که هر دو در شهر تهران واقع شده‌اند. با این وجود، گستره خدمات این مجموعه سراسر کشورمان را در بر می‌گیرد. به عبارتی دیگر، الگوریتم و چارت کاری و سازمانی ایده آل گستر به گونه تبیین شده است که از طریق فروش آنلاین، خدمات از راه دور و ... بتواند در تمام ایران، به مشتریان خود خدمت‌رسانی نماید. علاوه بر این، مدیریت مجموعه ایده آل گستر به منظور کمک به دسترسی هرچه بیشتر هموطنان به اطلاعات مختلف در حوزه‌های تکنولوژی، سبک زندگی، سلامت و بهداشت روان، گردشگری، گجت‌های دیجیتال و ... اقدام به راه‌اندازی دو مجله ایده آل تک و ایده آل مگ نموده است. این دو وب سایت هم‌اکنون به صورت فعال و پویا در فضای آنلاین ایران حضور دارند و به صورت روزانه، اقدام به انتشار و ترجمه جدیدترین مقاله‌ها در حوزه‌های یاد شده می‌نمایند.

فرهنگ کاری شرکت ایده آل گستر

هدف ما در این مجموعه کسب رضایت مشتری و ارایه خدمات با کیفیت و نظم بالا میباشد.

فرهنگ کاری شرکت ایده آل گستر

مجموعه کاری ایده آل گستر که ما آن را "خانواده ایده‌آل" می‌نامیم، در یک فضای صمیمی، دوستانه، حرفه‌ای، خلاقانه و سرشار از تعهد گرد هم آمده‌اند تا در نهایت، به سمت رسیدن به مهم‌ترین اهداف شرکت که همان خدمات درجه یک و حرفه‌ای به مشتریان است، حرکت کنند. در ایده آل گستر تمام کارمندان می‌توانند از ارتباط صادقانه با مدیریت بهره‌مند بوده و با احساس امنیت تمام از جایگاه و موقعیت شغلی خود، برای دستیابی به اهداف مجموعه تلاش کنند. اتمسفر و فضای کاری ایده آل گستر به نحوی است که افراد مشتاق به توسعه و یادگیری، مسیر کاملا روشنی را پیش روی خود مشاهده می‌کنند. زیرا یکی از مهم‌ترین تاکیدهای مدیریت این مجموعه، پیشرفت فردی در حوزه‌های انسانی و تخصصی، در کنار توسعه گروهی است. تلاش، صمیمیت، پیشرفت، حرکت به سمت موفقیت، توسعه روزافزون، همدلی، صداقت و انگیزه، شاکله‌‌های اصلی فرهنگ کاری ایده آل گستر را تشکیل می‌دهند.

مزایای همکاری با شرکت ایده آل گستر

زمانی که هدف مدیریت یک مجموعه کاری تنها بر موفقیت تجاری و اقتصادی معطوف نباشد و به توسعه فردی کارمندان هم توجه کافی شود، بدیهی است که همکاری با آن مجموعه، مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت. با حضور در شرکت ایده آل گستر، می‌توان از مزایایی همچون فضای کاری حرفه‌ای و در عین حال دوستانه، امکان پیشرفت و یادگیری، ارتباط آسان با مدیریت و بیان ایده‌های جدید و خلاقانه، امکان دسترسی به جدیدترین دانش‌های روز در حوزه‌های کاری مختلف، قرار گرفتن در پروژه‌های گروهی و کسب تجربه در زمینه انجام کارهای مالتی تسکینگ و ... برخوردار شد.

مزایای همکاری با شرکت ایده آل گستر

ایده آل گستر مجموعه ای پویا و مبتنی بر همکاری است که فرصت یادگیری و شکوفایی خلاقیت را در اختیار ما قرار میدهد.

image/svg+xml