همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

هایپر فامیلی | Hyper Famili Com

معرفی شرکت هایپر فامیلی

توسعه صنعت نو ظهور خرده فروشی در سطح کشور

معرفی شرکت هایپر فامیلی

شرکت فامیلی مدرن، زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ،فعالیت خود را در عرصه خرده فروشی کشور در سطح فروشگاه‌های هایپر در وسعت بالای 1000متر مربع آغاز نموده است.در حال حاضر تعداد 1000 نفر پرسنل در این مجموعه موفق مشغول به کار هستند که با تصمیمات رو به رشد شرکت این تعداد رو به افزایش است.این شرکت با اتکا به پتانسیل بـالای گروه صنعتی گلرنگ، توان و تخصص مدیران جوان و تلاش و تعهد همه همکاران خود تصمیم دارد فروشگاهی کامل و محبوب بـــرای تامین نیازهای مردم عزیز باشد. فروشگاه های فامیلی در حال حاضر در اکثر استا‌ن‌ها و شهرهای ایران دارای شعب متعددی است.

فرهنگ کاری شرکت هایپر فامیلی

رشد و ارتقای شغلی بر اساس توانایی‌های افراد

فرهنگ کاری شرکت هایپر فامیلی

ما در شرکت هایپر فامیلی مدرن زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ، به دنبال افرادی با روحیه ی خلاق و جسور در عرصه خرده فروشی کشور در سطح فروشگاه‌های هایپرمی باشیم که خود و شرکت را در مسیر موفقیت و پیشرفت سوق دهد. در حال حاضر تعداد 1000 نفر پرسنل در این مجموعه موفق مشغول به کار هستند که با تصمیمات رو به رشد شرکت این تعداد رو به افزایش است. این شرکت با اتکا به پتانسیل بـالای گروه صنعتی گلرنگ، توان و تخصص مدیران جوان و تلاش و تعهد همه همکاران خود تصمیم دارد فروشگاهی کامل و محبوب بـــرای تامین نیازهای مردم عزیز باشد.

مزایای همکاری با شرکت هایپر فامیلی

شرکت فامیلی مدرن، زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ، فعالیت خود را در عرصه خرده فروشی کشور در سطح فروشگاه‌های هایپر در وسعت بالای 1000متر مربع آغاز نموده است.در حال حاضر تعداد 1000 نفر پرسنل در این مجموعه موفق مشغول به کار هستند که با تصمیمات رو به رشد شرکت این تعداد رو به افزایش است. این شرکت با اتکا به پتانسیل بـالای گروه صنعتی گلرنگ، توان و تخصص مدیران جوان و تلاش و تعهد همه همکاران خود تصمیم دارد فروشگاهی کامل و محبوب بـــرای تامین نیازهای مردم عزیز باشد. مزایای شرکت شامل: بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی، اضافه کاری، بن خرید از فروشگاه، ارتقای شغلی و غیره است.

مزایای همکاری با شرکت هایپر فامیلی

شرکت فامیلی مدرن، زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ،فعالیت خود را در عرصه خرده فروشی کشور در سطح فروشگاه‌های هایپر در وسعت بالای 1000متر مربع آغاز نموده است.

image/svg+xml