همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

نیروهای جوان و پر انرژی پایه های یک مجموعۀ موفق به حساب می آیند. هومینگ با آغوش باز پذیرای چنین نیروهایی است.

معرفی شرکت هومینگ

هومینگ یک کسب وکار آنلاین در حوزۀ املاک و مستغلات است. این مجموعه سعی دارد با امکانات ویژۀ خود در زمینۀ «خرید، فروش، رهن و اجاره»، کلیۀ نیازهای موجود در بازار املاک و مستغلات را در سطح کشوری پوشش دهد.

هومینگ متعلق به شرکت «نگین تجارت آپامه» با سرمایه گذاری شرکت «آسان پرداخت پرشین» می باشد. چشم انداز این مجموعه تبدیل شدن به قطب فایلینگ در سطح کشوری و بین المللی می باشد.

هومینگ تجربۀ همکاری و ارتباط دوستانه با حرفه ای های یک کسب و کار دیجیتال را برای شما در یک محیط کاملاً پویا فراهم می کند.

فرهنگ کاری شرکت هومینگ

هومینگ بهترین فضا را در اختیار کارکنان خود قرار می دهد تا از پس چالش های محیط کار برآیند. در چنین فضایی، اعضای این مجموعۀ با روحیه و تلاش بی وقفۀ خود، «پیشرفت فردی و سازمانی» را به ارمغان می آورند. برای هومینگ مهم است که نیروی انسانی مجموعه، در شرایط ایده آل کاری فعالیت های خود را به انجام رساند و به دنبال آن، بالاترین راندمان را برای مجموعه داشته باشد.

تک تک کارکنان هومینگ به نوبۀ خود در پیشرفت این مجموعه دست دارند و اثر انگشت خود را در تمام مراحل موفقیت مشاهده می کنند. مجموعۀ هومینگ با «آموزش های مستمر و احساس رضایت کاری در افراد»، محیط کاری کارکنان خود را بهبود می بخشد.

مزایای همکاری با شرکت هومینگ

«تلاش بی وقفه» به عنوان شعار اصلی سازمان، از روحیۀ دلسوزی و رفتار حرفه ای اعضای هومینگ سرچشمه گرفته است. این مجموعه موفقیت خود را در همبستگی تیمی می داند.

هومینگ «همکاری، هم فکری و هم دلی» حاصل از روحیۀ تیمی کارکنان خود را به عنوان دلایل پیشرفت شگرف خود تا به امروز می داند.

اعضای این تیم همگی تشنۀ یادگیری هستند و از انتقال دانش و تجربۀ فردی به یکدیگر لذت می برند.

در هومینگ برنامه ریزی و انجام به موقع کارها از اهمیت بالایی برخوردار است. شرح وظایف کارکنان این مجموعه به گونه ای است که فضای آزاد بیشتری را در اختیار اعضای سازمان برای خلاقیت و نوآوری و پیشرفت آنها فراهم می کند.

هومینگ مملو از افراد با دانش و با انگیزه ای است که در کنار هم گرد آمده اند...

image/svg+xml