همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

هیتوبیت | HitoBit

تاسیس در ۱۴۰۱ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر hitobit.com

آموزش و توسعه فردی در راستای بالندگی سازمانی به رشد و خودشکوفایی کارکنان و سازمان منجر می‌شود.هیتوبیت در تلاش است با نیازسنجی درست و پیش‌بینی دقیق ملزومات آموزشی این مهم را به نحو عالی رقم بزند

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

 • صالح خواجه‌دلویی مدیرعامل هیتوبیت

  دنیای بلاکچین و رمزارز، بخش بزرگی از سبک زندگی ما در هیتوبیت است؛ جایی که هدف ما ایفای نقش کلیدی در اکوسیستم‌های نوظهور مالی و دغدغه ما خلق تجربه امن، یکپارچه و نوآورانه معامله و بهره‌برداری از پتانسیل رمزارزها با همراهی برترین سرمایه‌های انسانی است.

 • گلاره خانی‌بیک معاون سرمایه انسانی هلدینگ تجارت الکترونیک اول

  قدرت ما از سخت کوشی سرمایه‌های انسانی ما نشات می‌گیرد، همکاران ما فوق العاده‌اند، آنها پرانگیزه، بااستعداد و همدل و قلب تپنده موفقیت سازمان هستند. ما در تجارت الکترونیک اول فضایی را فراهم می‌کنیم تا بهترین تجربیات شغلی خود را رقم بزنید.

 • سعید بهرامی مدیر موفقیت مشتری هیتوبیت

  هیتوبیت رمز موفقیته!
  اینجا تو هیتوبیت ما کنارهم یاد‌ می‌گیریم و رشد می‌کنیم، هر روز باهم ساختن رو تمرین می‌کنیم تا در کنارهم آینده رو زیباتر بسازیم. ما به تیممون افتخار می‌کنیم و با عشق به کاربرهامون به سمت جلو قدم بر می‌داریم.

کارشناسان خبره ما در تجزیه و تحلیل بازار رمزارز‌ها و با بررسی سریع و دقیق جدیدترین و مهم‌ترین اخبار آن خواسته‌های کاربران هیتوبیت را فراهم می‌کنند

image/svg+xml