همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

آدرس | Address

تاسیس در ۱۳۹۶ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر Address.ir
معرفی شرکت هیچستان

ما ايران را دوست داريم و قصد داریم هر طور شده این نقطه از کره‌ی خاکی را برای خودمان، عزیزانمان و هم‌‌شهری‌هایمان بهتر كنيم.

معرفی شرکت هیچستان

هيچستان یک شرکت خصوصی است که سعی دارد با كمك فناوری و تغيير ساختاریِ مدل‌های سنتی كسب و كار‌، دنیای بهتری بسازد. ما ايران را دوست داريم و قصد داریم هر طور شده این نقطه از کره‌ی خاکی را برای خودمان، عزیزانمان و هم‌‌شهری‌هایمان بهتر كنيم؛ نه با اعتراض و گلایه، بلکه با كار و كوشش.

هیچستان به دنبال حل مسائل دشوار است. به همین دلیل تلاش می‌كنيم هم‌تيمی‌های باهوش و خلاقی برای خود پیدا کنیم.

مهم‌ترين چالش ما در هیچستان زمان خواهد بود. با این حساب طبیعی است به دنبال کسانی باشیم که در کار خود تجربه و البته نظم دارند.

تیم هیچستان در حال حاضر حدود بيست نفر است و سعی دارد با نگاهی موشکافانه بزرگ‌تر شود تا چابك بماند.

فرهنگ کاری شرکت هیچستان

ما خوب می‌دانیم که احساس راحتی و علاقه، خلاقيت و بهره‌وری اعضای تیم را به دنبال خواهد داشت.

فرهنگ کاری شرکت هیچستان

ما فرهنگ کاری را از سرمایه های هر تیم می دانیم وآگاهیم که حرکت درست در مسیر فرهنگ سازی صحیح سرمایه ای مبنایی برای تیم جوان هیچستان خواهد بود. ما قدم گذاشتن در این مسیر را تازه شروع کرده‌ایم و فرهنگمان، فرهنگی جوان است. در دورانی که کمتر فرهنگ درست و درمان دیده میشود، ما می‌خواهيم فرهنگی بسازيم بر پايه‌ی ارزش های زیر و بر این باوریم که درک و اجرای ارزش های هیچستان باعث شکل گیری فرهنگ دلخواهمان می شود.

1.اشتیاق به ساختن و بهبود مستمر
2.راستی و درستی
3.ساده‌ سازی
4.کمال‌ گرایی
5.مسئولیت‌ پذیری

مزایای همکاری با هیچستان

اول از همه اینکه در تيم ما هركس فقط به کارهایی می‌پردازد كه واقعاً به انجامشان علاقمند است و البته استعداد و توانايی‌اش را در خود سراغ دارد.

دوم اينكه ما سعی کرده‌ایم در هیچستان محيطی دوستانه، باز و البته حرفه‌ای خلق کنیم؛ با این هدف كه اعضای تيم در خانه‌ی دوم خود راحت باشند. ما خوب می‌دانیم که احساس راحتی و علاقه، خلاقيت و بهره‌وری اعضای تیم را به دنبال خواهد داشت.

سوم اينكه هم‌تیمی‌های ما دریافتی خوبی خواهند داشت. هرچند درآمد دغدغه‌ی اصلی هم‌تيمی‌های ما نيست، اما مهم است. از آنجا كه ما در هیچستان به دنبال خوب‌ها هستيم، بدون شک بابت درآمد جای نگرانی برای هم‌تیمی‌های خود باقی نخواهیم گذاشت.

مزایای همکاری با هیچستان

ما قدم گذاشتن در این مسیر را تازه شروع کرده‌ایم و فرهنگمان، فرهنگی جوان است.

image/svg+xml