همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

همتاپی | Hamtapay

معرفی شرکت همتاپِی

بهترین نکته کاری در سازمان ما، جوان بودن همه ی اعضاست. هدف مشترکمان اما دسترسی آسان کاربران به خدمات نوین مالیست.

معرفی شرکت همتاپِی

مجموعه همتاپِی یک استارت آپ فینتک با تمرکز بر حوزه مبادلات رمزارزها بوده که به سرعت در حال رشد است. این شرکت در حوزه‌های مختلف اعم از ارائه محصولات و راهکارها در زمینه رمزارزها، توسعه قراردادهای هوشمند، نرم‌افزارهای غیرمتمرکز (DApps) و سرویس‌های معاملات مالی مبتنی بر هوش مصنوعی فعالیت می‌کند. محصول محوری این مجموعه، سکوی تبادل همتاپِی میباشد که با قابلیت‌های حرفه‌ای‌ معاملات رمزارزها با هدف برطرف‌کردن ضعف‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال ایران طراحی شده است. هدف پلتفرم همتاپِی فراهم‌کردن بستری مطمئن، مدرن و پویا برای فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال و همچنین بالابردن سطح علمی جامعه در حوزه بلاک‌چین است. به این منظور آموزش نیز در کنار سایر ماموریت‌های همتاپِی، بسیار ارزشمند است.

فرهنگ کاری شرکت همتاپِی

فارغ از اینکه با چه زبانی کد میزنی، همتاپی یک فرصت‌ برای برنامه نویسانی است که می خواهند یک حرکت رو به جلو رو با یادگیری روی لبه‌ی تکنولوژی تجربه کنند.

فرهنگ کاری شرکت همتاپِی

تواضع، علاقه به پیشرفت و هوشمندی در رفتار، سه ویژگی هر بازیکن تیمی ایده آل است که اساس ارزش‌های تیم همتاپِی است.
از آن‌جایی که پویاییِ این حوزه اجازه یکنواختی را نمی‌دهد، تصمیم گرفته‌ایم برای کشف بهترین ایده‌ها، همواره از همفکری بین تیمی با تکیه بر اصول ارتباطات موثر استفاده کنیم. به همین خاطر بازخورد دادنِ مستمر در همتاپِی بسیار رایج است. ما از بیان اشتباهات‌مان نمی‌ترسیم، بلکه با پذیرش مسئولیت کار‌‌مان، ابتدا به شناسایی مسائل و الویت‌بندی آن‌ها پرداخته، سپس با بررسی راه حل‌های موجود، بهترین مسیر را انتخاب می‌کنیم. همکاران ما برای حفظ بهترین وضعیت سطح کاری خود، میبایست همیشه در حال آموزش و یادگیری باشند و همواره با برقراری جریان اشتراک‌گذاری دانش در مجموعه باعث حفظ کیفیت تمام بخش‌ها می‌شوند.

مزایای همکاری با شرکت همتاپِی

ما در همتاپِی همواره به دنبال رشد و توسعه‌ی فردی و حرفه‌ای خودمان هستیم، و معتقدیم که موفقیت مجموعه در گرو رشد تيم است. بنابراین، در همتاپِی یادگیری و کسب مهارت جزء نقشه‌ی راه کاری ما است كه با طراحي منحصر به فرد براي هر شخص برنامه‌ريزي و اجرا مي‌گردد، و امکان نمایش قابلیت‌ها و فرصتی برای پیشرفت و ترقی فراهم مي‌شود.
همچنین سعی می‌کنیم با فراهم کردن امکانات متنوع، تا جای ممکن از دغدغه‌های فکری شما کم کنیم:
پرداخت به موقع حقوق و بیمه تامین اجتماعی جزو حقوق شماست و مزیت محسوب نمی شود.
• محیط کاری زیبا و مدرن
• استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها
• امکان رشد عمودی و افقی در سطوح شغلی (ارتقا شغلی)
• پوشش بیمه تکمیلی
• نهار و میان وعده
• امکان شرکت در کارگاه‌ های گروهی با هدف ارتقای توانمندی‌‌های فردی
• برنامه‌های آموزشی تخصصی مداوم
• هدایای مناسبتی
• جشن‌ها و مناسبت‌های دوره‌ای با حضور خانواده
• نزدیکی به وسایل حمل و نقل عمومی (مترو)
در ضمن همتاپِی در حوزه مالی فعالیت می‌کند و فرصتی عالی برای افزایش دانش مالی‌ شما است.

مزایای همکاری با شرکت همتاپِی

مهمترین گنجینه همتاپی نیروی انسانی است.

image/svg+xml