همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

حامی سیستم شریف | Hami System Sharif

تاسیس در ۱۳۸۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر hamisystem.ir
معرفی شرکت حامی سیستم شریف

شرکت دانش بنیان حامی سیستم شریف ارائه دهنده‌ی راهکارهای تخصصی در حوزه‌ی فناوری اطلاعات می‌باشد.

معرفی شرکت حامی سیستم شریف

شرکت دانش بنیان حامی سیستم شریف ارائه دهنده‌ی راهکارهای تخصصی در حوزه‌ی فناوری اطلاعات می‌باشد. گروه متخصص، خلاق و مجرب ما توانسته است با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین متدولوژی‌های توسعه‌ی نرم‌افزاری، پروژه‌های بزرگی را با استانداردهای جهانی و در زمان کوتاه به مشتریان خود ارائه دهد.

بیش از 15 سال تجربه‌ی اجرایی در ارائه‌ی راه‌حل‌های نرم‌افزاری و همکاری نزدیک با دانشگاه صنعتی شریف، گواه کیفیت ارائه‌ی خدمات و توانمندی ماست. در دهه اخیر، شرکت حامی سیستم شریف بخش عمده‌ای از خدمات نرم‌افزاری بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور (همراه اول) را به عنوان فعالیت اصلی خود انجام داده و در پیشبرد طرح‌های این اپراتور نقش کلیدی داشته است.

فرهنگ کاری شرکت حامی سیستم شریف

ما می‌دانیم که بهترین‌ها را در اختیار داریم و بستر مناسبی برای بالفعل شدن استعدادهای نیروهایمان فراهم میکنیم.

فرهنگ کاری شرکت حامی سیستم شریف

حامی سیستم اعتقاد دارد یکی از راه‌های موفقیت، فراهم کردن بستر رشد و خلاقیت برای همکارانش می‌باشد. سالها قبل اساتید ما در مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف امکانی را فراهم کردند تا پایه‌های اصلی این شرکت شکل گیرد. این موهبت را قدر می‌نهیم و رسالت خود می‌دانیم که این موقعیت را در اختیار دیگر همکارانمان قرار دهیم تا شاهد رشد و بالندگی آنها باشیم.

ما می دانیم که بهترین ها را در اختیار داریم و این داشته های ارزشمند ثمره انگیزه بالای تیم های کاری برای دست یافتن به قله های موفقیت و فراهم بودن بستر مناسب برای بالفعل شدن استعدادهای بالقوه آنهاست.

مزایای همکاری با شرکت حامی سیستم شریف

مشارکت حامی سیستم شریف در اجرای پروژه‌های ملی از سال 1380 و بهره‌مندی از برترین کارشناسان متخصص که از تمامی جهات مکمل همدیگر هستند آغاز شد. برخی از مهمترین عناوین خدمات ارائه شده به سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ به شرح زیر می‌باشد:

- خدمات پرداخت الکترونیک (با میزان تراکنش بالا) - طراحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی پرتال های سازمانی - سرویس های پست الکترونیک سازمانی - طراحی، پیاده‌سازی و پشتیبانی باشگاه مشتریان - طراحی و پیاده‌سازی اپلیکیشن‌های موبایلی (VAS) - انجام ارزیابی‌های امنیتی و بهبود کارایی نرم‌افزاری

در حامی سیستم شریف ارتباط گرم و صمیمی بین همکاران و از طرفی دیگر ارتباط صمیمی و دلسوزانه مدیرت مجموعه باعث ایجاد دلگرمی و انگیزه‌ی همکاران شده است. در راستای اهمیت به سلامت روحی و جسمی همکارانمان برنامه‌هایی از قبیل برنامه‌های تفرحی خارج از شرکت به صورت ماهانه، برگزاری جلسات اتاق فکر با موضوعات اجتماعی و فرهنگی به صورت هفتگی ترتیب داده‌ایم تا از کنار هم بودن لذت بیشتری ببریم.

در این شرکت در صورت کسب امتیازات لازم، امکان گذراندن دوره خدمت سربازی در داخل شرکت نیز وجود دارد.

مزایای همکاری با شرکت حامی سیستم شریف

شرکت حامی سیستم شریف تجربه‌ی حضور در پروژه‌های مقیاس بزرگ و محیطی کاملا حرفه‌ای را نیز دارد.

image/svg+xml