همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

حامی پیشگامان | Hamipishgaman

تاسیس در ۱۳۹۷ تبلیغات، بازاریابی و برندسازی ۱۱ تا ۵۰ نفر hamipishgaman.com/
معرفی شرکت حامی

جذابیت چالش و هیجان در حامی همیشه شروعی پر انرژی را رقم میزند.

معرفی شرکت حامی

مجموعه حامی پیشگامان توسعه یکی از سازمان‌های پیشرو در حوزه IT است که در حوزه‌های مختلفی از جمله بورس، فروشگاه آرایشی و بهداشتی و آژانس تبلیغات دیجیتال مارکتینگ فعالیت می‌کند و شرکت‌های میس و مستر، ادمود و حامی بورس را شامل می‌شود. میس و مستر یکی از استارتاپ‌های این مجموعه است که در حوزه فروش محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند. ادمود آژانس دیجیتال مارکتینگ است که در حوزه محتوا، بازاریابی، تبلیغات و برندینگ فعالیت می‌کند. حامی بورس هم مرجع آموزش بورس و بازار سرمایه، تحلیل و سیگنال بورس و اخبار مربوط به بازار سرمایه است. هم افزایی یا سینرژی مهم ترین رکن شرکت است و نیروهای انسانی تلاش می‌کنند در کنار هم با چالش‌های کاری روبرو شوند و به بهترین نحو از پس آن‌ها برآیند. از این رو شعار "هم افزایی به توان صد" را برای این مجموعه انتخاب کردیم و نام برند حامی پیشگامان توسعه با نگاه به رسالت آن و به صورت اختصاری، حامی خوانده می‌شود.

فرهنگ کاری شرکت حامی

مهمترین ویژگی تیم ادمود همکاری هم تیمی‌ها با شخصیت‌های متفاوت در کنارهم است که با ایجاد خلاقیت بیشتر با استراتژی‌های متفاوت از پس چالش‌ها بر می‌آییم.

فرهنگ کاری شرکت حامی

مجموعه حامی حمایت کننده کسب و کارهای ارزشمند است که سعی دارد ارزش های اقتصادی و انسانی را در کشور ایجاد کند. از این رو همدلی و احترام متقابل را به عنوان رکن اصلی شرکت پایه ریزی کرده ایم تا کارمندان با حضور در محیطی شاد و دوستانه، از بودن در کنار هم لذت ببرند. ما اعتقاد داریم نیروی انسانی سرمایه اصلی شرکت است و برای رسیدن به موفقیت، همه باید در کنار هم تلاش کنند، به همین جهت فرهنگ هم افزایی یا سینرژی در این مجموعه، یکی از عناصر اصلی محسوب می‌شود و تلاش کرده‌ایم تا در کنار تخصص و تجربه، یادگیری را هم به ستون اصلی شرکت اضافه کنیم. ما به دنبال جذب بهترین‌ها نیستیم، ما تلاش کرده‌ایم تا انسان‌های خوب را جذب کنیم و آن‌ها را به بهترین فرد در حوزه و تخصص خودشان تبدیل کنیم. در هنگام تصمیم گیری، همه افراد حق نظر دادن دارند و در نهایت بهترین و منطقی‌ترین تصمیم گرفته می‌شود؛ پس میتوان گفت تعامل و تبادل نظر جایگاه ویژه‌ای در این مجموعه دارد.

مزایای همکاری با شرکت حامی

کار در محیطی صمیمی و دوستانه، بدون حاشیه و بدون تبعیض که باعث آرامش و حس امنیت کارمندان می‌شود. در مجموعه حامی، کارمندان از بودن در کنار هم لذت می‌برند و روز خود را با انرژی شروع می‌کنند تا در کنار هم اهداف شرکت را تحقق بخشند. این مجموعه مجهز به اتاق بازی و تفریحات متنوع است تا برای کار کردن و انجام وظایف روزانه، انرژی لازم را دارا باشند. پروژه‌های متنوعی که در مجموعه حامی وجود دارد به کارمندان کمک می‌کند تا با چالش‌های کاری زیادی آشنا شوند و ضمن محک زدن خود با این چالش‌ها، در کنار همکاران شیوه درست حل مشکلات را فراگیرند. استفاده از تکنیک‌های هدف گذاری و برنامه ریزی برای انجام فعالیت‌ها، یکی از مهم‌ترین ارکان شرکت است که موفقیت فردی و تیمی را در پی خواهد داشت.

مزایای همکاری با شرکت حامی

محیطی دوستانه و در عین حال حرفه‌ای

image/svg+xml