همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

کارگزاری حافظ | Hafez Brokerage Company

تاسیس در ۱۳۸۳ مالی و اعتباری ۲۰۱ تا ۵۰۰ نفر hafezbroker.ir
معرفی شرکت کارگزاری حافظ

ایجاد فرصت و فضای رشد برای نیروهایمان رکن اصلی ما در پرورش نیروهایمان است.

معرفی شرکت کارگزاری حافظ

داستان آغاز به کار ما به سال 1383 برمی‌گردد. از آن زمان تاکنون کارگزاری حافظ با حدود بیش از 300 نفر نیروی فعال و متخصص در حوزه بورس و بازار سرمایه مشغول به فعالیت است. امروز ما این امتیاز را داریم که بگوییم هر روز با میلیون‌ها فعال و علاقه‌مند به بازار بورس و سرمایه در سراسر ایران در ارتباط هستیم و تاکنون توانسته‌ایم حافظ سرمایه‌های آنها باشیم. کارگزاری ما امروز یک کارگزاری شناخته شده در سطح بازار سرمایه ایران است که در بیش از 15 شهر دیگر نمایندگی دارد. ما علاوه بر این که بستر خوبی برای همکاری فراهم کرده‌ایم، همواره برای آموزش و توسعه حرفه‌ای و فردی همکاران به طور گسترده سرمایه‌گذاری می‌کنیم؛ بنابراین شما می‌توانید آینده خود را در کنار ما بسازید. ما برای ایجاد فضای بهتر و جذاب‌تر بورسی در ایران به همراهی افراد با استعداد و خلاق‌ نیاز داریم. اگر شما یکی از آنها هستید ما همیشه مشتاق دیدار شما هستیم.

فرهنگ کاری شرکت کارگزاری حافظ

از نظر من، کار کردن با نیروهای جوان و با انگیزه، جذاب‌ترین بخش کار کردن در کارگزاری حافظ است و همیشه از این که فرصت و فضای لازم برای پیاده‌سازی ایده‌هایشان را فراهم کنم، لذت می‌برم.

فرهنگ کاری شرکت کارگزاری حافظ

فرهنگ و ارزش‌های ما نشان‌دهنده نام شرکت ماست. «کارگزاری حافظ»! ما تیمی متشکل از افراد متخصص بازار سرمایه هستیم که علاقه زیادی به نوآوری هدفمند و البته پرورش نیروی‌هایی متعهد داریم. با این اوصاف، ما کارکنان و مردم را که مشتریان اصلی ما هستند در مرکز خدمات‌رسانی بهتر قرار داده‌ایم و همانطور که به رشد سریع خود ادامه می‌دهیم، همیشه به دنبال متخصصانی هستیم که به فکر حل مسئله هستند.

مزایای همکاری با شرکت کارگزاری حافظ

ماموریت ما ایجاد تجربه‌های خوب از حضور در بازار سرمایه است تا زندگی مردم را بهبود ببخشد. اما این تمام ماموریت کارگزاری حافظ نیست. ما به عنوان یک کارگزاری موفق معتقدیم که وظیفه داریم کارکنان خود را برای انجام چنین فعالیتی توانمند کنیم. در طول سال، ما وقت و منابع خود را به نفع بالندگی و رشد کارکنان کارگزاری‌مان اختصاص می‌دهیم. با ما همراه شوید تا از بهترین مزایای کاری مدنظرتان بهره‌مند شوید.

مزایای همکاری با شرکت کارگزاری حافظ

از بهترین تجربیات زندگی خودم می‌توانم به آشنایی با خانواده خوبم یعنی «کارگزاری حافظ» اشاره کنم.

image/svg+xml