همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گلرنگ سیستم | Golrang System

معرفی شرکت گلرنگ سیستم

در گلرنگ سیستم همیشه حس خوب شکوفایی افراد است که باعث بالا رفتن رضایت شغلی سرمایه‌ی انسانی می‌شود.

معرفی شرکت گلرنگ سیستم

شرکت گلرنگ سیستم (سهامی خاص) شرکتی فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌باشد که با هدف ارایه راه‌حل‌های فناوری اطلاعات در جهت كمك به بهره‌وري و ارتقاي توانمندی و سودآوری گروه صنعتی گلرنگ به عنوان بازوی مدیریت ارشد از ابتدای تاسیس گروه ایجاد و در گذر زمان به رشد و بالندگی رسیده است و با ارایه راهکارهای پیشرفته فناوری اطلاعات می‌كوشد با تمركز بر این حوزه وظيفه يكپارچه‌سازی سيستم‌ها، مديريت پروژه‌ها و خدمات فنی و مشاوره‌ای را عهده‌دار شود.

فرهنگ کاری شرکت گلرنگ سیستم

گلرنگ، به رنگ و بوی گل، همکاران و دوستانی گل، آن‌هایی که شوق دیدن هر روزه ایشان دلیلی است برای بیدار شدن از خواب، محیطی صمیمانه که همکارانم تمام دانسته‌هایشان را به اشتراک می‌گذارند و آنچنان پشتیبان یکدیگرند که توانایی‌ها را دو چندان می‌کنند.

فرهنگ کاری شرکت گلرنگ سیستم

تمام اعضای خانواده بزرگ گلرنگ در تلاش هستند تا با اعتماد و همکاری متقابل به ارزش‌های سازمانی دست یابند. نتيجه گرايی، مشتری ‌مداری، اشتغال آفرينی پويا، يادگيری، نوآوری و بهبود مستمر، توسعه و مشارکت همکاران و انجام کار تیمی از جمله ارزش‌های کاری خانواده گلرنگ است. ما در گلرنگ سیستم قصد داریم فرهنگ کار با حال خوش ایجاد کنیم. در این فرهنگ جدید، مسیر توسعه‌ی فردی در امتداد مسیر پیشرفت شغلی است تا افراد بتوانند هر روز یاد بگیرند و پیشرفت کنند. هدف ما تبدیل شدن گلرنگ به مکانی است که آموزش و توسعه فردی را برای همکاران آسان کند.

مزایای همکاری با شرکت گلرنگ سیستم

تفریحات دسته‌جمعی، وام، جشن تولدها، جشن سالگرد حضور و... مواردی است که کارجویان در انتخاب شرکت مقصدشان مد نظر قرار می‌دهند ما در گلرنگ سیستم باور داریم که تک‌تک اعضای این خانواده در رسیدن به اهداف سازمانی نقش پررنگی دارند و در این راستا شرکت برای ایجاد رفاه کارکنان در تلاش است:
• آموزش مستمر درون سازمانی با هدف توسعه فردی همکاران
• تسهیلات ماهانه خرید از فروشگاه‌های افق کوروش
• بیمه تکمیلی برای همکار و خانواده درجه یک
• هدیه ازدواج، تولد ، روز زن و روز کارگر
• ناهار، میان وعده
• تخفیفات خرید لوازم بهداشتی و آرایشی
• بن تخفیف شهربازی و سینما مجتمع کوروش

مزایای همکاری با شرکت گلرنگ سیستم

تلفیق زیبایی از صمیمیت و همدلی با مهارت و تخصص در قالب مجموعه‌ای به نام گلرنگ، سابقه همکاری در محیطی پویا و ارتقای دانش جمعی و لذت کار گروهی تجربه‌ای نایابی است که در خانواده بزرگ گلرنگ به دست آوردم.

image/svg+xml