همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

استودیو گروسیان | Garousian Studio

استودیوی گروسیان برای زیباتر و کارآمدتر کردن چهره‌ی وب فارسی تلاش میکند.

معرفی استودیو گروسیان

همه چیز از یک انتخاب مهم شروع شد، یعنی همان زمانی که مسعود گروسیان از رشته‌ی فیزیک دانشگاه تربیت معلم فارغ‌التحصیل شد و بر خلاف انتظار همه، تصمیم گرفت که برود سراغ علاقه‌ی اصلیترش، یعنی طراحی و برنامه‌نویسی وب.

این اتفاق بر‌می‌گردد به حدود سال ۱۳۸۷. او ابتدا، همکاری‌اش را با گروه طراحان آریو آغاز کرد و بعد از آن به شرکت بیان پیوست. چند سالی گذشت تا این‌که احساس کرد باید کار بزرگ‌تری انجام دهد. احساس کرد جای یک‌چیزهایی این وسط خالی است و خواست که خودش را وارد بازی سخت‌تری بکند و سرانجام در سال ۱۳۹۴ استودیو گروسیان را راه انداخت.

حالا ما ۵ نفر هستیم، یک تیم کوچک و جمع و جور، اما هدفمند، باهوش و سرشار از ایده‌های خلاقانه. هدف‌ ما علاوه بر کمک به مشتریانمان در ارائه‌ی بهتر و مؤثرتر خدمات و محصولاتشان، قرار گرفتن کنار کسانی است که برای زیباتر و کارآمدتر کردن چهره‌ی وب فارسی، تلاش می‌کنند.

همه‌ی ما اعضای یک تیم هستیم و به یک اندازه ارزش داریم.

فرهنگ کاری استودیو گروسیان

ما یک تیم جوان و منسجم هستیم، تشنه‌ی چالش، یادگیری و به‌روز بودن.

هدف ما از کار کردن، تنها گذران روزمره‌ی زندگی نیست، بلکه اهداف بزرگتری در سر داریم و برای رسیدن به آن‌ها حسابی تلاش می‌کنیم.

این‌جا سلسله مراتب معنایی ندارد، همه‌ی ما اعضای یک تیم هستیم، به یک اندازه ارزش داریم، به یک اندازه تلاش می‌کنیم.

با وجود نوپا بودن، در همین مدت کوتاه توانسته‌ایم افتخار همکاری با بعضی از بزرگان حوزه‌ی فناوری اطلاعات، تولیدکنندگان مطرح کشور و آژانس‌های تبلیغاتی را به دست بیاوریم و رشد صعودی واضحی داشته باشیم.

مزایای همکاری با استودیو گروسیان

اینجا یک شرکت جوان و نوپا است، بنابراین باید بگوییم که هنوز کار به آن‌جا نرسیده است که وقتی از ما در مورد مزایای کار در استودیو گروسیان می‌پرسید، بگوییم صبحانه و نهار و شام، زمین بازی، باشگاه، استخر، اتاق ماساژ و از این‌جور چیزها.

اما با افتخار می‌گوییم که اینجا تنها یک محیط کار معمولی نیست.

اینجا هر روز، موضوعی جدید برای یادگیری، پروژه‌هایی چالش‌برانگیز و کارهایی بزرگ برای انجام دادن پیش رو داریم.

این‌جا، یک تیم حرفه‌ای، خلاق، متعهد و سالم در تلاشند تا به کمک هم، قدم‌های بزرگی به سمت اهدافی مهم بردارند.

اینجا هر روز، موضوعی جدید برای یادگیری پیش رو داریم.

image/svg+xml