همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

فوتبالی | Footballi

در فوتبالی، از تجربه کردن نمی‌ترسیم؛ این شجاعت، تیم جوان ما را با تجربه و حرفه‌ای کرده است.

معرفی شرکت فوتبالی‌

وقتی شروع کردیم، می‌خواستیم به دوست‌داران فوتبال برنامه‌ای ارائه بدهیم که مثل یک هوادار واقعی، فوتبال را دنبال کنند؛ به راحتی، در هر کجا که هستند از نتایج فوتبال و تمام اخبار و حواشی بازی‌ها مطلع باشند. حالا پس از چند سال خوشحالیم که تلاش‌هایمان به بار نشست و به مرجع خبر و نتایج بازی‌های فوتبال در پلتفرم‌های مختلف تبدیل شدیم. فوتبالی‌ها از طریق سایت و برنامه‌ی موبایل آن می‌توانند به کامل‌ترین اخبار و حواشی بازی‌های مورد علاقه‌شان از بین لیگ‌های مختلف داخلی و خارجی دسترسی داشته باشند؛ در مورد بازی‌ها و اخبار نظر بدهند و با هم کل کل کنند. حالا به کمک هم لذت فوتبال دیدن را چند برابر کردیم.

ما عاشق رقابت کردن هستیم.ما با مخاطب‌مان صادق و شفاف هستیم.

فرهنگ کاری شرکت فوتبالی

ما در کنار هم برای رشد محصول‌مان همکاری می‌کنیم. در کنار روابط حرفه‌ای باهم صمیمی هستیم؛ بهم کمک می‌کنیم و از همدیگر یاد می‌گیریم. فضای کاری شفافی داریم و در پاسخ به تغییرات چابک و منعطف هستیم. ما فعالانه مسئولیت وظایفی که به عهده داریم را می‌پذیریم و سعی می‌کنیم به بهترین نحو آن را انجام دهیم. از این‌که در این تیم باهم کار می‌کنیم خوشحالیم؛ هر روز با علاقه به سراغ کار می‌آییم و برای فوتبالی تلاش می‌کنیم.

مزایای همکاری با شرکت فوتبالی

تفریحات دسته‌جمعی، ساعات کاری منعطف، وام، جشن تولدها، و... مواردی است که کارجویان در انتخاب شرکت مقصدشان مد نظر قرار می‌دهند. در فوتبالی هم کار می‌کنیم و هم زندگی؛ در نتیجه هرکدوم از ما با توجه به ساعاتی که برایمان مناسب است به کارها و مسئولیت‌هایمان می‌پردازیم. در حین کار، این فرصت را داریم که چیزهای جدید از همدیگر یاد بگیریم و به همدیگر یاد بدهیم. از همه‌ی اتفاقات کوچک و بزرگ برای دورهم و خوشحال بودن استفاده می‌کنیم؛ عصرانه، تولد اعضای گروه، پیشرفت محصولات‌مان، همه بهانه‌هایی هستند که روابط کاری‌مان را نزدیک‌تر و صمیمی‌تر کنیم. بعد از کار نیز این فضای تعامل ادامه پیدا می‌کند؛ کانتر می‌زنیم، فوتسال بازی می‌کنیم. در کنار همه‌ی این موارد، حقوق‌هایمان را به موقع می‌گیریم و تسهیلات رفاهی مختلفی از جمله بیمه را در اختیار داریم.

توی فوتبالی، پیشنهاد همه شنیده می‌شه و این مهمترین نکته‌ی کار گروهیه.

image/svg+xml