همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

آفرینش کتاب الکترونیک فیروزان (فیدیبو) | Fidibo

ما در فیدیبو به دنبال تغییرات بزرگ نیستیم ما میدونیم که تغییرات مثبت هر چند کوچیک اما مداوم باعث رشد میشه ، اینجا حس پیشرفت و حرکت رو به جلو تصویری است که همیشه دیده میشه.

معرفی شرکت فیدیبو

فیدیبو اولین و بزرگترین سامانه خرید و دانلود قانونی کتاب الکترونیک و صوتی در ایران است که از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرد و از سال ۱۳۹۶ جزو خانواده دیجیکالا شده است . فیدیبو می‌کوشد با گستره‌ای از کتاب‌ها و مجلات متنوع برای طیف وسیعی از کاربران تجربه فوق‌العاده خرید کتاب و خواندن آن در دستگاه‌های هوشمند را فراهم کند و همچنین فراهم آوردن فضایی امن برای فروش و انتشار کتاب‌های دیجیتال ناشران بوده است. در فیدیبو با خرید کتاب از بهترین ناشران ایرانی در موضوعات مختلف، کاربران می‌توانند در اپلیکیشن کتابخانه‌ای‌ شخصی برای خود بسازند و از امکانات منحصر به فرد آن استفاده کنند. برای تیم فیدیبو هدف خرید کتاب نیست بلکه ایجاد محیطی بری ارتباط بیشتر اهالی کتاب است.

فضای فیدیبو انقدر جذاب و دوستانه‌ست که هر روز میتونی با حس خوب از خونه بیای شرکت،نه از سر اجبار.

فرهنگ کاری شرکت فیدیبو

فیدیبو یک خانواده بزرگه ، خانواده‌ای که در اون شفافیت و صداقت حرف اول رو میزنه . فضایی دوستانه کنار افراد کتاب خون، فضایی که هر یک از اعضای فیدیبو دانش خودشون رو به اشتراک میذارن و باور داریم تنها یادگیری است که همیشگی است. هر چالش و هر اشتباه و هر تجربه مسیری برای یادگیری تک تک ما فراهم میکنه پس از اشتباه کردن نمیترسیم و از اشتباهاتمون کمک میگیریم و پر انرژی تر از دفعه قبل ادامه میدیم. در دنیای امروزی با پیشرفت تکنولوژي و هوش مصنوعی همچنان معتقدیم که تا ابد انسان از ماشین و ربات برتر است بنابراین به رشد افراد سازمان و به روز بودن آن ها کمک میکنیم تا علاوه بر رشد افراد به رشد مجموعه و در نهایت رشد جامعه کمک کرده باشیم.

مزایای همکاری با شرکت فیدیبو

قبول دارید که حس و حال خوب آدم های یه بیزینس به مشتری‌هاش قابل انتقاله؟
ما در فیدیبو مثل اعضای خانواده همه هوای همو داریم و به خوب بودن حال هم کمک میکنیم و معتقدیم که همه انسان ها سزاوار احترام اند که همین موضوع به داشتن محیطی دوستانه تر کمک کرده و این حس و حال خوبمون رو سعی میکنیم به کاربرانمون انتقال بدیم ، برای رشد و توسعه فردی و بالا بردن کیفیت زندگی اعضای خانواده فیدیبو، هر ماه تسهیلاتی رو برای آنها در نظر گرفته ایم:
• آموزش مستمر درون سازمانی با هدف توسعه فردی همکاران
• ساعت کار منعطف جهت تعادل کار و زندگی
• بیمه تکمیلی برای همکار و خانواده درجه یک
• یک وعده ناهار
• همکاران متخصص هوشمند

احساس میکنم که بخشی از مسئولیت فرهنگی نسبت به جامعه خودم را با فعالیت و توسعه فیدیبو ادا میکنم.

image/svg+xml