همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

ما درFENETTO خلاقیت، روشن‌بینی، دقت، نظم، روحیه همکاری را جزء ویژگی‌های اساسی همکاران خود دانسته ایم.

معرفی شرکت فنتو

گروه پوشاک" FENETTO" در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردیده ، هم اکنون در زمره برندهای برتر پوشاک کشور شناخته می شود ، ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظامند ، در توسعه و تعالی زیرساختها مربوط به حوزه مد و پوشاک کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعت پوشاک گام بردارد.

از جمله اهداف ما متحول کردن صنعت پوشاک ایران از طریق اثر گذاری صحیح در دنیای مد متناسب با تولیدات و ارائه طرح های بروز و هم سطح با دنیای مد میباشد.

فرهنگ کاری شرکت فنتو

کار بخش اساسی زندگی است. ما انسان ها احتیاجات زیادی مانند لباس، سرگرمی، سفر، تحصیل و دیگر امکاناتی که به آن ها عادت کرده ایم داریم. کار جدا از موقعیت تکنولوژیکی آن قابل نیست و در مقاطع تاریخی مختلف و فرهنگ های متفاوت شکل های مختلفی به خود می گیرد. گروه پوشاک "FENETTO" سعی دارد تا با ایفای نقش خود در این حوزه گام های بزرگی را جهت حضور در بازار های جهانی بردارد. از جمله اهداف ما متحول کردن صنعت پوشاک ایران از طریق اثر گذاری صحیح در دنیای مد متناسب با تولیدات و ارائه طرح های بروز و هم سطح با دنیای مد میباشد.

مزایای همکاری با شرکت فنتو

اعضای خانواده FENETTOسرمایه‌های ما هستند. سلامت و شادابی اعضای شرکت از دغدغه‌های همیشگی مدیران است، از این رو تمام اعضای ما دارای حق عضویت کلاس‌های ورزشی می‌باشند. به علاوه ما تمامی تلاش خود را برای ایجاد فضای کاری آرام و بدون دغدغه داشته‌ایم. ما درFENETTO خلاقیت، روشن‌بینی، دقت، نظم، روحیه همکاری را جزء ویژگی‌های اساسی همکاران خود دانسته و آماده‌ایم مسیر رسیدن به موفقیت را برای کسانی که خواهان آن هستند هموارتر کرده و در کنار هم بیش از هر زمان دیگری از نیروی خلاقه‌ی خود برای پیشبرد اهداف جمعی و فردی بهرمند گردیم. اگر بنای پیشرفت را در سر داشته و تصمیم گرفته‌اید سرنوشت خود را تغییر دهید، FENETTO همان مجموعه‌ای‌ست که در آن می‌توانید به سرنوشتتان عشق بورزید!

اگر بنای پیشرفت را در سر داشته و تصمیم گرفته‌اید سرنوشت خود را تغییر دهید، FENETTO همان مجموعه‌ای‌ست که در آن می‌توانید به سرنوشتتان عشق بورزید!

image/svg+xml