همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

فرازپردازان | Faraz Pardazan

شرکت فرازپردازان پیشرو در زمینه ارائه راهکارهای نرم‌افزاری مبتنی بر موبایل به سازمان‌ها است. شرکت فرازپردازان پیشرو در زمینه ارائه راهکارهای نرم‌افزاری مبتنی بر موبایل به سازمان‌ها است.

معرفی شرکت

فرازپردازان پیشرو در زمینه ارائه راهکارهای نرم‌افزاری مبتنی بر موبایل به سازمان‌ها است. فرازپردازان با بهره‌گیری از تیم‌های متخصص در حوزه‌های فنی مختلف می‌تواند راه‌کارهای مبتنی بر موبایل را به صورت کامل به مشتری‌های خود ارائه نماید. فرازپردازان دارای تیم‌های متخصص در زمینه‌های توسعه اندروید، iOS، وب، Backend ، UI/UX و کنترل کیفیت است. دامنه کاری مشتریان فرازپردازان شامل صنعت بانکداری (و پرداخت)، بیمه و بازرگانی می‌شود.

اکثریت اعضای تیم فرازپردازان متخصصین فنی و توسعه‌دهنده هستند که این مهم شرایط ویژه‌ای را در مجموعه فرازپردازان ایجاد کرده است.

فرهنگ کاری شرکت

اکثریت اعضای تیم فرازپردازان متخصصین فنی و توسعه‌دهنده هستند که این مهم شرایط ویژه‌ای را در مجموعه فرازپردازان ایجاد کرده است. احترام متقابل، دوستی و لذت از کار از مهم‌ترین ارزش‌های شرکت هستند که باعث می‌شود فضای مبتنی بر یادگیری و پیشرفت در مجموعه شکل بگیرد. توسعه توانایی‌های فردی در قالب تیم یکی دیگر از مهم‌ترین اهداف و ارزش‌های محیط کاری ما است. نحوه فعالیت تیم‌های فرازپردازان توسط خود تیم سیاست‌گذاری شده و اجرا می‌شود. در فرازپردازان سعی کردیم تا ساختن روابط سالم اجتماعی و رضایت از زندگی فردی را اولویت سیاست‌های منابع انسانی قرار دهیم.

مزایای همکاری

سعی کرده‌ایم در فرازپردازان محیط و مزایایی فراهم کنیم که بتوانیم همگی کنار هم از کار لذت ببریم. مهم‌ترین مزیت کاری فرازپردازان کار در یک محیط کاملا دوستانه است. فرازپردازان فاقد سمت‌های کاری سنتی و سلسله مراتبی است. تمامی اعضای تیم فرازپردازان دارای بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی (با دندانپزشکی) هستند. همچنین ساعات کاری فرازپردازان منعطف بوده و پنج‌شنبه‌ها تعطیل هستیم. یکی از مواردی که مورد استقبال و حمایت قرار گرفته است ارائه‌های اعضای شرکت برای تیم است. این ارائه‌ها محدودیت موضوع و دامنه ندارند و اکثرا باعث تنوع در کار و تعمیق سلیقه‌ها و دوستی‌ها می‌شوند.

سعی کرده‌ایم در فرازپردازان محیط و مزایایی فراهم کنیم که بتوانیم همگی کنار هم از کار لذت ببریم.

image/svg+xml