همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

کسب و کار نوین فرابین | Farabeen

در فرابین ایده‌هایمان را به محصول تبدیل می‌کنیم، از هم یاد می‌گیریم و با هم رشد می‌کنیم.

معرفی شرکت کسب و کار نوین فرابین

فرابین یک مجموعه‌ خلاق است که در زمینه‌ی طراحی و توسعه‌ کسب‌وکارهای تجارت الکترونیک، اپلیکیشن موبایل، خدمات ارزش افزوده و شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند. ما زیرمجموعه‌ی شرکت «فرافن» هستیم و طبق برنامه‌ریزی‌های دقیق فنی و بازاریابی و بر اساس متدهای روز دنیای تکنولوژی، چندین وب‌سایت، اپلیکیشن و بازی موبایل را پیاده‌سازی می‌کنیم و توسعه می‌دهیم. هدف ما، بهبود تجربه‌ی زندگی و تجارت اینترنتی است. هر ایده‌ای که به نظرمان جذاب و به‌ درد بخور بیاید، درباره‌اش بحث می‌کنیم و اگر مورد قبول همه بود، پیاده‌سازی آن را کلید می‌زنیم. ما در تیم‌های کوچک و بزرگ شامل مدیریت پروژه، بازاریابی و فروش، فنی و برنامه‌نویسی، تست و کنترل کیفیت، و تولید محتوا کار می‌کنیم، به همدیگر کمک می‌کنیم و از همدیگر یاد می‌گیریم.

برای فرآیند تولید نرم افزار اهمیت ویژه‌ای قائلیم، تمام تلاشمان را برای حرکت بر روی مرزهای تکنولوژی انجام می‌دهیم.

فرهنگ کاری شرکت کسب و کار نوین فرابین

به‌روز هستیم
همه‌ی اعضای فرابین در هر واحدی، دائما خود را به‌روز نگه می‌دارند. ما در هر فرصتی که به دست بیاوریم جلسه‌هایی برای پرورش ایده‌های جدید برگزار می‌کنیم، دور هم می‌نشینیم و راجع به چیزهایی که یاد گرفته‌ایم بحث می‌کنیم. ما می‌دانیم که برای درخشیدن در بازار تجارت الکترونیک و رسانه‌های جدید، باید از اخبار و دستاوردهای روز جهان و ایران مطلع باشیم.
مشتری‌محوری
چیزی که ما از محصولات‌مان می‌خواهیم این است که کاربران تجربه‌ی راحت‌تر و امن‌تری داشته باشند. تمام مراحل کاری تیم‌های فرابین (از ایده‌پردازی و برنامه‌‌ریزی، تا طراحی و پیاده‌سازی) در راستای همین هدف است و ما مدام با تهیه‌ی گزارش و گرفتن بازخورد سعی می‌کنیم در جهت کسب رضایت بیشتر مشتریان حرکت کنیم.
کار تیمی
خانواده‌ی فرابین از چند تیم کوچک و بزرگ تشکیل شده است؛ اما اندازه‌ی تیم‌ها مهم نیستند، برای ما آن چه اهمیت دارد این است که اعضای تیم با هم همکاری کنند تا هم بیشترین بازدهی و خلاقیت فردی هر نفر آشکار شود، و هم تیم به موفق‌ترین نسخه‌ی خودش تبدیل شود.

مزایای همکاری با شرکت کسب و کار نوین فرابین

ما به جز مهارت‌های فنی و سوابق شغلی، به روحیات و شخصیت افراد هم اهمیت می‌دهیم و به همین دلیل، همه‌ی اعضای خانواده‌ فرابین افرادی ماهر و باانگیزه و در عین حال جذاب و دوست‌داشتنی هستند. محیط کار فرابین همگانی است، اینجا به جز برای مدیرعامل و جلسات، اتاق خصوصی نداریم و بچه‌های فرابین فارغ از سلسه مراتب، با خیال راحت تقاضاها، انتقادات و پیشنهادهای خودشان را مطرح می‌کنند. ما برای آرامش و حال خوبِ تمام آن‌هایی که اینجا کار می‌کنند اهمیت ویژه‌ای قائل هستیم و از ظاهر و دکور مجموعه گرفته تا جلسات و ارتباط با مدیر، سعی می‌کنیم تا صمیمیت را چاشنیِ رفتار حرفه‌ای‌مان کنیم. ما می‌دانیم که فضای استارتاپی با فضای اداری بسیار متفاوت است، و به همین دلیل محیط کاری‌مان پویا، خلاق و دلنشین است و سعی می‌کنیم هر روز بهترش کنیم.

فرابین تنها یک شرکت نرم‌افزاری معمولی نیست بلکه محیطی برای رشد و شکوفایی ایده‌ها است.

image/svg+xml