همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

فناپ سافت | Fanap Soft

تاسیس در ۱۳۸۴ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت بیش از ۱۰۰۰ نفر www.fanap.ir

شرکت فناپ در حوزه ي صنعت فناوري اطلاعات و ارتباطات فعالییت دارد.

معرفی شرکت فناپ

شركت فناوري اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آريان با نام تجاری فناپ در 24 دي ماه سال 1384 ، با سرمايه گذاري گروه مالي پاسارگاد و همكاري جمعي از نخبگان و فارغ التحصيلان دانشگاههاي برتر كشور در حوزه ي صنعت فناوري اطلاعات و ارتباطات تاسيس شد.

فعاليتهاي صورت گرفته ي هلدينگ فناپ متشكل از بخشهاي كسب وكاري و شركتهاي گروه فناپ، به سه بخش اصلي "شهر هوشمند"، "شهروند هوشمند" و "سازمان هوشمند" تقسيم شده است. فناپ با ارائه راه حل های مورد اعتماد در حوزه های مالی، بانکی، بیمه ای، خدمات ارزش افزوده، حمل و نقل هوشمند و مراکز داده، امنیت و تجهیز ساختمان ها و شعبه های هوشمند تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های مطرح در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سطح ملی شده است.

فناپ راه‌کارهایی برای پروژه‌های مالی, بانکداری, امنیت شبکه‌ی اطلاعات و ... خلق کرده‌ است.

چشم‌انداز کاری شرکت فناپ

پیوستن به خانواده 2500 نفری فناپ را با خلق راهکارهای خلاقانه در مدیریت و اجرای پروژه های عظیم ملی و بین المللی حوزه های مالی، بانکداری، بیمه، تجزیه و تحلیل اطلاعات، هوشمندی کسب و کار(BI) ، امنیت شبکه ی اطلاعات و خدمات معاملات آنلاین بورس را تجربه کنید.

از دیگر چشم‌انداز‌های فناپ, نظارت به عملکرد خدمات شهری، سلامت هوشمند، حمل و نقل هوشمند، مراکز داده و رایانش ابری، ساختمان هوشمند، خدمات ارزش افزوده تلفن همراه، خدمات خرده فروشی بر بسترهای نوین، خدمات پرداخت خرد کیف پول الکترونیکی و سرمایه گذاری بر روی ایده ها می‌باشد.

image/svg+xml