همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

فناپ پرداخت | Fanap Payment

شرکت فناپ پرداخت به عنوان بازوی پرداخت الکترونیکی فناپ تمام تلاشش را بکار گرفته است تا بتواند خدمات و محصولاتی سریع، امن و ساده به مشتریانش ارائه دهد.

موقعیت مکانی

تهران، تهران

اعضای شرکت

  • شهاب جوانمردی مدیرعامل مجموعه فناپ

    هدف مقدس ما این است که می‌خواهیم برای کشورمان کاری کنیم، می‌خواهیم برای جوانها کاری کنیم، میخواهیم اشتغال ایجاد کنیم، می‌خواهیم سنگی را از جلوی پای مردم کشورمان برداریم و آن‌چیزی است که آدمها را در این کشورپای کار نگه میدارد.

  • محمد نژادصداقت مدیرعامل فناپ پرداخت

    اگر هرکدام از ما در زندگی شخصی یا در سازمان‌مان تمام تمرکز و توجه خود را معطوف به لیست مشخصی از اولویت‌ها کنیم -درست مشابه تمرکزی که در لیزر وجود دارد- گام‌به‌گام و لحظه‌به‌لحظه به اهداف نزدیکتر می‌شویم و سطح رضایت از زندگی و کارمان افزایش پیدا می‌کند.

  • ایلیا وکیلی معاونت فنی فناپ پرداخت

    تصمیماتی که می‌گیریم بر کاربران و همکارانمان اثر خواهد گذاشت پس عواقب آن‌ها را به دقت مدنظر خواهیم داشت. ممکن است کاری در حیطه مسئولیت ما نباشد، اما تلاش می‌کنیم تا کمی و فقط کمی بیشتر از شرح وظایف تعریف شده احساس مسئولیت کنیم.

از چشم‌اندازهای فناپ، نظارت به عملکرد خدمات شهری، سلامت هوشمند، حمل‌ونقل هوشمند، مراکز داده و رایانش ابری، ساختمان هوشمند، خدمات ارزش‌افزوده تلفن همراه، خدمات خرده‌فروشی بر بسترهای نوین، خدمات پرداخت خرد کیف پول الکترونیکی و سرمایه‌گذاری بر روی ایده‌ها می

image/svg+xml