همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

گروه نوآوری فناوری اطلاعات ارنیکا | Ernyka

تاسیس در ۱۳۹۰ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۲۰۱ تا ۵۰۰ نفر www.ernyka.com

من همیشه دنبال تکنولوژی‌های نوپا و لبه بودم و توی ارنیکا دارم با این دست چالش‌ها دست و پنجه نرم می‌کنم.

معرفی شرکت گروه نوآوری فناوری اطلاعات ارنیکا

هلدینگ ارنیکا از سال 90 فعالیت خود را با تمرکز بر کسب و کارهای متعدد در حوزه‌های مختلفی از جمله تجارت الکترونیک، الکترونیک، انرژی (احداث و راه اندازی نیروگاه)، بازرگانی، بهداشت و درمان آغاز کرده و هم اکنون مشتمل بر 9 زیرمجموعه است. اکسکوینو (پلتفرم ایرانی ارایه دهنده خدمات ارز دیجیتال با بیشترین تنوع کیف پول)، هومسا (بستر ثبت، پیداکردن و رزرو اقامتگاه آنالین)، بیت راه (اولین درگاه ارز دیجیتال)، کانکتا ( پلتقرم انجام خدمات فریلنسرها)، کاوان (استارتاپ حوزه اینترنت اشیا، مخابرات، شبکه‌های داده، اتوماسیون اداری و تله متری) از زیرمجموعه‌های شرکت در قالب ایده از دل یک استارتاپ فکتوری با نام کاوشگران که یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ ارنیکا است بیرون آمده‌اند. کلینیک نیاوران در حوزه بهداشت و درمان و سه شرکت توکبا، پویان انرژی لیدوما از شرکت‌های مجموعه ارنیکا در بخش بازرگانی هستند.

یک تیم همدل و پویا که از قدم گذاشتن در ناشناخته‌های تکنولوژی لذت میبرند. کار تیمی و هم فکری حرف اول رو برای ما میزنه.

فرهنگ کاری شرکت گروه نوآوری فناوری اطلاعات ارنیکا

ارنیکا نقطه تلاقی کیفیت و خلاقیت است. ما نیروی انسانی خود را سرمایه می‌دانیم و در تلاشیم محیطی آرام و خلاق برای رشد آن‌ها فراهم کنیم. فرهنگ سازمانی ما ارزش محور بوده و با قوانین سخت در تعارض است. یادگیری، تعامل و اعتماد پایه‌های ارزشی ارنیکا هستند و تعهد، اخلاق مداری و خلاقیت نیز پیکره فرهنگ سازمانی ما را شکل می‌دهند. ما معتقدیم نواوری در سایه چالش‌ها متولد می‌شود و با فاکتور انگیزه رشد می‌کند. پس با انگیزه به استقبال چالش‌ها می‌رویم و با کارتیمی نواوری را خلق می‌کنیم. آنچه واضح است وجود تیمی متخصص، جوان و با انگیزه است که از کارکردن در کنار هم و یادگیری لذت می‌برند و در جهت توسعه فردی، رشد سازمانی و ارتقای صنعت فناوری اطلاعات کشور تلاش می‌کنند.

مزایای همکاری با شرکت گروه نوآوری فناوری اطلاعات ارنیکا

گروه نوآوری فناوری اطلاعات ارنیکا توسعه خود را در گرو ارتقای سرمایه انسانی خود می‌داند و با هدف قرار دادن انگیزه به عنوان محرک رشد در تلاش است انگیزه را در نیروی انسانی خود بالا ببرد. امکانات رفاهی چون بیمه تکمیلی، کافه ارنیکا، کتابخانه الکترونیک رایگان، بن کارت‌های مناسبتی، دوره‌های آموزشی رایگان، پاداش ماهیانه و .... در محیطی صمیمی و آرام از ویژگی‌های ارنیکا است. ماموریت گروه نوآوری فناوری اطلاعات ارنیکا شناسایی و تعالی نیروهای جوان متخصص است و برنامه‌های متعددی برای توانمند سازی آن‌ها دارد .

همیشه دوست داشتم جایی کار کنم که امنیت شغلی و احترام بین همکاران از ویژگی‌های سازمان باشه و همچنین یادگیری و پیشرفت و کسب اطلاعات توی فضای جدید و متنوع که اکسکوینو این فرصت را برای من فراهم کرده.

image/svg+xml