همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

هلدینگ گردشگران شهر | Holding Gardeshgaran Khorshid

تاسیس در ۱۳۸۵ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر eghamat24.com

شعار شرکت اقامت ۲۴ "رزرو مکان اقامتی قبل از سفر" می‌باشد.

معرفی شرکت اقامت ۲۴

شرکت اقامت 24، مرکز ملی رزرواسیون هتل‌ها و اماکن اقامتی کشور به عنوان اولین و تنهاترین مرکز رسمی رزرواسیون هتل در ایران که موافقت اصولی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را در این زمینه دارا است.

شرکت اقامت ۲۴ فعالیت خود را در زمینه رزرواسیون و اسکان مکانیزه گردشگران از سال 1385 آغاز کرد. این مرکز با هدف تحقق شعار "رزرو مکان اقامتی قبل از سفر" که از دغدغه‌های سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بوده است، طراحی و راه اندازی شد. ما با ساعت‌ها تحقیق و بررسی کارشناسان زبده‌ی این شرکت، آخرین فناوری نرم‌افزاری تحت وب را در زمینه‌ی رزرواسیون اماکن اقامتی، بومی سازی کرده.

همچنین با در نظر گرفتن شرایط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی گردشگران به واسطه‌ی روزها تلاش مستمر جهت تهییه‌ی نظرسنجی و آمارگیری دقیق و علمی، موفق به راه اندازی ساده‌ترین و کارآمدترین مرکز رزرواسیون هتل ها، هتل-آپارتمان‌ها، ميهمان پذيرها و اماکن اقامتی در سطح ملی شدیم و بیش از 1200 هتل را تحت پوشش خدمات خود داریم.

دغدغه ما فراهم آوردن سفری آسان برای هموطنانمان است.

فرهنگ سازمانی شرکت اقامت ۲۴

در اقامت 24، خلاقیت، ایده‌های جدید ، شگردهای نو و بالفعل شدن، مواردی است که به گرمی از آنها استقبال می‌شود. پیشرفت هر فرد در این مجموعه، یعنی پیشرفت همه; و همین اصل باعث شده اقامت 24 به محیطی کارآفرین تبدیل شود که اثرات آن را در خدماتی که به بیش از نیم میلیون گردشگر تا کنون ارائه داده ایم میتوان مشاهده کرد.

دغدغه‌ی ما فراهم آوردن سفری آسان برای هموطنانمان است و می کوشیم هر روز با ارائه‌ی خدماتی متنوع‌تر و به‌روز، آرامش خاطر بیشتری را توشه‌ی راه مشتریانمان کنیم.

از آنجایی که سایت ما اولین و پربازدید ترین سایت در زمینه رزرو آنلاین هتل می‌باشد به خود می ‌بالیم که تلاش‌هایمان نتیجه‌ای در خور مشتریانمان داشته است.

مزایای همکاری با شرکت اقامت ۲۴

شرکت اقامت 24 دارای تیمی با روحیه‌ی فراتر از همکاری و به صورت کاملا دوستانه در محیطی صمیمی مشغول به فعالیت بوده. خوشبختانه به صورت چشم‌گیری در حال پیشرفت و توسعه می باشد.

شاید بتوان گفت فضای دوستانه اقامت 24 باعث حرفه‌ای‌تر شدن اعضای تیم و در نتیجه دریافت نتیجه‌‌ای عالی از روند کاری شده است. در اقامت 24، هر روز پیشنهاد های نو و ایده های جدید، طرح‌های خلاقانه به همراه جوایز ویژه و تخفیف‌های شگف‌انگیز را مشاهده میکنید.

در اینجا به تمام آنچه یک شرکت بزرگ باید برای آرامش و سلامت اعضای خود فرآهم آورد توجه شده است; و با تلاش هایمان، خرسندیم که دارای تیمی هستیم که همه از سلامت جسمی، روحی، مالی و اجتماعی برخوردارند.

فضای دوستانه‌ی اقامت 24 باعث حرفه‌ای‌تر شدن اعضای تیم و در نتیجه دریافت نتیجه‌ی عالی از روند کاری شده است.

image/svg+xml