همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

دکتر ساینا | Dr Saina

تاسیس در ۱۳۹۵ خدمات درمانی، پزشکی و سلامت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر drsaina.com

دکتر ساینا جایی است برای خلق آینده افراد خلاق و باهوش. اگر شما هم به دنبال خلق آینده خود هستید، دکترساینا می تواند بستری برای شما ایجاد کند تا بودن و عملکرد شما در زمان حال در مسیر رسیدن به آینده خلق شده مد نظرتان باشد.

معرفی شرکت دکتر ساینا

دکتر ساینا محصول شرکت دانش بنیان صنعتی نوین فناوران همراه ساینا است.
چشم انداز دکتر ساینا کمک به بشریت برای داشتن زندگی سالم، شاد و طولانی است. هرروزه میلیون‌ها نفر در جهان برای دستیابی به خدمات پزشکی مناسب درحال چالش و تلاش هستند و دکترساینا به دنبال تغییر این مسیر است.
دکتر ساینا تلاش دارد تا نعمت سلامتی که از مهمترین نعمات است را از طریق افزایش آگاهی‌های بهداشتی و سلامتی در میان انسان‌ها گسترش دهد.دکتر ساینا اعتقاد دارد در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات، دسترسی به اطلاعات شفاف و صحیح حق همه انسان‌هاست.

اولین اولویت ما در دکترساینا توسعه فردی خود و در مرحله بعد ایجاد رشد و توسعه کار است.

فرهنگ کاری شرکت دکتر ساینا

ما در دکترساینا متعهد می شویم با ایجاد دسترس پذیری و تحول فرهنگ بین کاربران با پزشکان و ارائه دهندگان خدمات سلامت از طریق توسعه فناوری‌های سلامت، به نقطه ای برسیم که هر ایرانی در هرجای دنیا هر زمان که نیاز به خدمات سلامت پیدا کنند، اولین چیزی که به ذهن آن‌ها بیاید دکتر ساینا باشد. در این مسیر به دنبال خلق ثروت از طریق کاهش هزینه های درمان برای همه مردم ایران در سراسر جهان هستیم. در راه رسیدن به این هدف برای سایر ذینفعان دکترساینا همکاران، سهامداران، پزشکان و ارائه دهندگان خدمات سلامت علاوه بر از بین بردن دغدغه های سلامت و خلق ثروت، متعهد به افزایش کیفیت زندگی از طریق توسعه فردی و عملکرد موثر راهبری خواهیم بود.

مزایای همکاری با شرکت دکتر ساینا

استارتآپ دکتر ساینا دارای یک محیط پویا، فعال و جوان می‌باشد. قوانین ما بسیار منعطف و بر اساس راحتی هر چه بیشتر همکاران بنا شده است.
در تلاشیم تا تمامی همکاران در شرکت حس راحتی و آرامش داشته باشند. مبنای کار در دکترساینا صداقت است. یکی از مهمترین اولویت های ما آموزش و رشد تمامی همکاران می باشد و در جهت انجام این مهم تمام همکاری را با شما خواهیم داشت.
همچنین در دکتر ساینا به جز افزایش سطح آگاهی همکاران در حوزه پزشکی، محیطی فراهم است تا همکاران و خانواده هایشان در کمترین زمان با پزشکان ارتباط بگیرند تا همواره سلامت خود را به بهترین شکل حفظ کنند.

دکتر ساینا جایی است که تجربه موفقی از کار تیمی را حس می کنید. و خود باوری به معنی دقیق کلمه را تجربه خواهید کرد.

image/svg+xml