همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

نرم افزاری داتیس آرین قشم | Dotin

تاسیس در ۱۳۹۰ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت بیش از ۱۰۰۰ نفر dotin.ir
معرفی شرکت داتین

نکته قابل توجه‌ایی که داتین برای من داشته، انتقال دانش و تجربه و همینطور توجه‌اش به توسعه و ارتقا مهارت‌های نرم و فنی ما داتینی‌هاست.

معرفی شرکت داتین

شرکت نرم‌افزارى داتیس آرین قشم (داتین) یکى از شرکت‌هاى ایرانى پیشرو و دانش‌بنیان است که بیش از ۲۰ سازمان در سراسر کشور از جمله ۹ بانک و موسسه مالی و چهار شرکت بیمه، برای پردازش تعاملات مالی و تراکنش‌های مشتریان خود به آن متکی هستند. داتین که بیش از ۱۰ سال تجربه در صنعت مالی و توسعه نرم‌افزار دارد، با دراختیارداشتن بیش از ۱۵۰۰ سرمایه انسانى جوان، متخصص و آشنا به علم نرم‌افزار و صنعت بانکدارى و بیمه، از مجموعه‌هاى شناخته‌شده در تولید محصولات و خدمات مالی است؛ به گونه‌ای که در حال حاضر، دومین پردازش‌کننده تراکنش‌های شبکه بانکی کشور است. این شرکت تا سال ۱۳۹۰ به عنوان واحد راهکارهاى بانکى شرکت فناورى اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان «فناپ» شناخته می‌شد که وظیفه تولید و راه‌اندازى راهکار جامع بانکدارى متمرکز و بهره‌بردارى از آن را در شبکه شعب بانک پاسارگاد بر عهده داشت. همچنین به موازات آن، تولید و پیاده‌سازى دیگر سامانه‌های بانکی و بیمه‌ای را در دستور کار قرار داد. این مسیر، پس از تبدیل واحد راهکار‌هاى بانکى فناپ به شرکت داتین نیز ادامه یافت. در حال حاضر، سامانه‌های تولیدشده توسط داتین به سازمان‌ها این امکان را می‌دهد تا تجربه‌های مطلوبی را به مشتریانشان ارائه دهند و با استفاده از فناوری، به عملکرد مالی بهتری در بازار دست یابند. داتین از سال ۱۴۰۰ با هدف ارائه خدمات بهتر و باکیفیت‌تر به تمام مردم ایران و افزایش رفاه مادی آنها، استراتژی خود را توسعه «فراگیری مالی» قرار داد تا از این طریق، نقشی در توسعه پایدار اقتصادی کشور داشته باشد و بتواند برای بهترشدن صنعت مالی کشور، قدم‌های بزرگتر و پویاتری بردارد.

فرهنگ کاری شرکت داتین

محیط کاری پویا و حرفه‌ای، فضایی برای پیشرفت شغلی و تعامل با بازار کار حرفه‌ای و مشتریان بزرگ

فرهنگ کاری شرکت داتین

قابلیت اعتماد
در ارزش قابلیت اعتماد، تلاش ما پایبندی به تعهدات است. با توجه به مبانی اخلاقی و حرفه‌ای که برای خود تعریف کرده‌ایم، مسئولیت کارها را می‌پذیریم و پاسخگو هستیم. در این ارزش، می‌خواهیم فرهنگ‌ پایبندی به تعهدات، مبتنی بر مبانی اخلاقی و حرفه‌ای، پذیرش مسئولیت و پاسخگو بودن در قبال مسئولیت‌ها و تعهدات را توسعه دهیم. ما باور داریم که با وجود این ارزش، هم بین خودمان رابطه مبتنی بر اعتماد برقرار است و هم مشتریان به ما اعتماد می‌کنند.
نتیجه‌گرایی
ارزش دیگری که برای خود تعریف کرده‌ایم، نتیجه‌گرایی است. در این ارزش، هدف ما این است که کار درست را در زمان درست انجام دهیم. البته موضوع به همین جا ختم نمی‌شود و تحویل درست کار نیز بخش دیگری از این ارزش تعریف‌شده برای ماست.
انعطاف‌پذیری
ما می‌دانیم که برای تحقق اهداف داتین لازم است چابک‌تر و منعطف‌تر عمل کنیم. بنابراین دیگر ارزش ما در داتین، انعطاف‌پذیری است و هوشیاری نسبت به محیط؛ به این معنا که تغییرات فناوری را می‌پذیریم و در واکنش به آنها چابک هستیم.
نوآوری
همسو با اینکه انعطاف‌پذیر هستیم به ارزشی تحت عنوان نوآوری هم بسیار بها می‌دهیم. ما اعتقاد داریم برای اینکه به زیست‌بوم صنعت مالی خدمت ارائه دهیم لازم است تا با روندهای جهانی فناوری همگام باشیم، بازیگر فعالی در صنعت باشیم و مبتنی‌ بر خلاقیت عمل کنیم.
هم‌آفرینی
ارزش پنجم هم‌آفرینی است. ما قصد داریم از طریق فهم مسائل مشتری و ارتقای بلوغ فناوری به سمتی حرکت کنیم که چشم‌انداز مشترک با مشتری ایجاد شود و جایگاه متفاوتی به دست آوریم. به این ترتیب ما به ‌جای اینکه یک تامین‌کننده حیاتی نرم‌افزار برای بانک‌ها باشیم، شریک استراتژیک آنها خواهیم بود و دست به خلق چشم‌انداز می‌زنیم. ما می‌خواهیم راهکارهای بانکی و بیمه‌گری را گسترش دهیم و کل صنعت مالی را هدف قرار دهیم. این توسعه دامنه کسب‌وکار یا توسعه افقی است.

مزایای همکاری با شرکت داتین

ساختمان ناهید شناخته‌شده‌ترین ساختمان داتین است که بسیاری از شهروندان آن‌را از بزرگراه‌های صدر و شهید مدرس نیز مشاهده می‌کنند. در طراحی این ساختمان ده طبقه رویکرد فضای کار باز لحاظ شده است و بسیاری از تیم‌های داتینی را در خود جای داده است. ساختمان ارمغان نیز یکی دیگر از ساختمان‌هایی است که در خیابان آفریقا، نبش خیابان ارمغان شرقی قرار دارد و تعدادی از تیم‌های داتین در آنجا مشغول به کارند. همکاران داتین از امکانات ذیل برخوردارند:
• سهام آتیه
• بودجه رفاهی
• وام و تسهیلات
• صبحانه و میان وعده
• اتاق کودک داتین
• پاداش معرفی همکاران
• پزشک و روانشناس سازمانی
• بودجه آموزش و توانمندسازی
• بیمه تکمیلی
محل کار بخشی از داتینی‌ها، ساختمانی سه طبقه در پارک فناوری پردیس است که در طراحی آن، رویکرد فضای کار باز لحاظ شده است. همکارانی که از این محل با داتین همکاری می‌کنند از شرایطی همچون، سرویس رفت و برگشت از مسیرهای گوناگون غرب، شرق و مرکز، وعده‌های غذایی صبحانه و ناهار، امکانات ورزشی و دیگر تسهیلات مالی برخوردارند.
همچنین بسیاری از همکاران داتین از شهرهای مختلف با داتین به‌صورت دورکاری همکاری می‌کنند. در حال حاضر بیش از ۴۰ تن از همکاران داتینی از شهرهای بابل، مشهد، قم، اصفهان، کرمان، رشت، قزوین، همدان، ارام، شهرکرد و شیراز همکاری خود را با داتین ادامه می‌دهند.به منظور ارتباط این همکاران با یکدیگر، داتین تلاش کرده تا دفاتری را در شهرهای فعالیت همکاران خود ایجاد کند. دفتر مشهد نخستین دفتری است که پذیرای همکاران داتینی در این شهر است.

مزایای همکاری با شرکت داتین

فراهم کردن فضایی برای رشد و پیشرفت همکاران، داشتن امنیت شغلی و امکان تعامل و کارکردن با همکاران متعهد، حرفه‌ای و پرتلاش

image/svg+xml