همین حالا رزومه خود را در کمتر از ۱۰ دقیقه بسازید، برو به رزومه‌ساز

درنیکا | DORNICA

تاسیس در ۱۳۸۸ کامپیوتر، فناوری اطلاعات و اینترنت ۵۱ تا ۲۰۰ نفر dornica.net
معرفی شرکت درنیکا

اینجا غیرممکن وجود نداره و همیشه تلاش همکاران برای حل مشکلات و مسائل به آدم انگیزه میده که پر قدرت تر ادامه بدیم

معرفی شرکت درنیکا

شرکت دانش بنیان البرز افراز طبرستان با برند تجاری درنیکا از سال 1388 با هدف کمک به اکوسیستم فناوری اطلاعات شروع به فعالیت نموده و در این سال‌ها به سازمان ها و برندهای بزرگی خدمات رسانی نموده است. درنیکا با اتکا به متخصصین جوان خود در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات از جمله برنامه‌نویسی تحت وب و موبایل، هوش مصنوعی ،دیجیتال مارکتینگ ،امنیت ،بازی‌سازی ،موشن گرافیک و گرافیک فعالیت می نماید. شرکت درنیکا دارای چندین محصول دانش بنیان می‌باشد و به واسطه کیفیت خدمات و محصولات خود موفق به کسب مجوزهای لازم از شورای عالی انفورماتیک، مرکز راهبری افتای ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات، وزارت صمت، سازمان نظام صنفی رایانه، پارک علم و فناوری و اتاق بازرگانی شده است. درنیکا با دریافت گواهینامه iso 9001 نشان داده است که ارج نهادن به مشتریان و ارائه بهترین خدمات به آن‌ها اصلی ترین هدف این شرکت می باشد.

فرهنگ کاری شرکت درنیکا

فرهنگ کاری شرکت درنیکا

در درنیکا، افراد با انگیزه، پرتلاش و خلاق در حوزه‌های مختلف در کنار هم جمع شدند تا بتوانند کارهای مهمی را انجام بدهند. اینجا هیچ‌کسی نسبت به بقیه برتر نیست. در درنیکا سن و سال، مدرک تحصیلی، جنسیت، سابقه کاری در اولویت نیست و افراد با توانمندی‌هاشون مسیر رشد رو میتوانند طی کنند و به جایگاه‌هایی که لایقش هستند دست پیدا کنند. اینجا هر روز انگار اولین روز کاریه و همه با انرژی سعی میکنند برای یادگیری و رشد خودشون و مجموعه تلاش کنند. اینجا همه تلاش میکنند تا سقف درنیکا بلند و بلندتر بشه و خودشون بتوانند آزاده توش پرواز کنند و نیاز نباشه برای پرواز فضای جدیدی رو تجربه کنند

مزایای همکاری با شرکت درنیکا

ما مجموعه درنیکا را یک خانواده بزرگ می‌دانیم و در نظر داریم تا با انتقال دانش و یادگیری مستمر برای ارتقا و کسب مهارت تمامی افراد خانواده تلاش کنیم. همچنین ما در درنیکا برای تمامی همکارانمان فضایی شاد ایجاد می‌کنیم و فعالیت‌های گروهی سرگرم کننده‌ای را ترتیب می‌دهیم. بدین ترتیب هم لذت کنار هم بودن را تجربه و هم خستگی کار را از تن به در می‌کنیم. مسابقه‌های پر هیجان، گردهم آیی‌های سرگرم کننده نمونه‌ای از این فعالیت‌ها هستند. علاوه بر این شرکت درنیکا همیشه از لحاظ مالی، فکری و اجتماعی تمام شرایط را برای همکاران خود مهیا کرده است، تا بهترین شرایط را برایشان به وجود آورد.

مزایای همکاری با شرکت درنیکا

image/svg+xml